Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

Zde můžete nakoupit přímo i bez objednání.

Rádi vám poradíme s výběrem

Provozovatel e-shopu:

firma: Obchod online s.r.o.

IČ: 098 79 552

Potřebujte poradit?

volejte: 778 088 158

Novinky Marketu

arr3Inca Botanica prodej PrahaCelý aktuální sortiment na prodej podle Gusta obchod. Máte zájem o nákup? Superpotraviny,... arr3Produktové fotoUpozornění v obchodě na dálku před skutečným nákupem v eshopu www.stacirna.cz Fotografie naši... arr3osobně na Praze 1Výdejní místo objednávek Kontaktujte nás na telefonu 778 088 158. Nákup lze vyzvednout v centru... arr3Nealkoholické Víno Praha - víno bez alkoholu také ihned v centruAkce na víno bez alkoholu tento týden Nealkoholické víno - Nakupte kvalitní delakoholizované víno... arr3Na druhou adresu - doručení dárků pro obdarovanéKupte u nás dárek a my ho doručíme diskrétně, spolehlivě jako překvapení na druhou adresu pro... arr3Zasíláme na všechny výdejny Uloženka do celé ČRBalíkem na Uloženku do celé ČR - nabízíme Vám možnost odeslání zboží z Prahy k Vám na: VÝDEJNÍ... arr3Alergeny + označení potravin a výrobků na produktové kartěOznačení potravin a výrobků na Stáčírně zde je viditelné označení před vlastním prodejem třeba...

AKCE MĚSÍCE

Cena pro vás: 299,0 Kč
Cena pro vás: 4 499,0 Kč
Cena pro vás: 450,0 Kč

Nejlepší cena

Cena pro vás: 4 099,0 Kč
Cena pro vás: 3 599,0 Kč

Zdraví » Krystaly
Síla magických krystalů

Krystal křišťálu patří mezi nejznámější a nejžádanější krystaly.

Mají na organismus blahodárné účinky – působí proti stresu, napětí, únavě i vyčerpání, ochraňuje před civilizačními vlivy a zároveň nabíjí tělo.

Co obsahuje ozdravný pobyt na lůžku?

Energetický pobyt zahrnuje:
5  - 10 minut na přípravu,

samotný pobyt - regenerace trvá 45 minut

po ukončení doporučujeme dalších 10 minut využít v tichu sám se sebou a harmonizovat.  

Nadstavbou terapie se nabízí možnost sdílet své zážitky formou půlhodinového rozhovoru .

Někomu se mohou uvolňovat programy a bloky z nevědomí, někomu tady vznikne potřeba sdílet prožité - popívat a konzultomat prožité

Zajištění vaší rezervace je možné pouze písemným kontaktem emailem předem. Terapie probíhají vždy jen v určitých termínech. Společně pak vybereme vhodný den a čas i pro vás.

Na krystalovou terapii se objednajte pouze rezervací. Rezervujte si svůj termín - Nebojte se terapie. Vyhledejte profesionály, kteří vás provedou současnou situací. Již brzy v sobě najdete svou sílu a budete se cítit mnohem lépe. Objednejte se, vše se děje v Praze pouze jednoduše a velmi diskrétně.

Příprava před návštěvou pobytu na krystalovém lůžku a její průběh.
Oblečení: Vhodné být velmi lehce, světlé a pohodlné oblečení. Jezte a pijte nejpozději 2 - 3 hodiny před pobytem u krystalů. Před návštěvou si stanovte svůj ZÁMĚR!

Pro každého z nás je dobré si uvědomit a znát svůj vlastní určitý záměr, účel či prosbu. Stejně tak je v pořádku nechat věci jen tak plynout bez očekávání. Pokud se jedná o dárek pro třetí osobu, budeme ji předem informovat.

Oči budou při působení zcela zakryté, v sluchátkách na uších bude proudit v průběhu terapie hudba, která je speciálně vytvořená pro sladění mozkových hemisfér a pomáhá rozpouštět myšlenkové a emocionální bloky.

Pokud nám z různých důvodů energie schází, můžete si ji na krystalovém lůžku získat zpět.

Lůžko je vybaveno speciálně upravenými křemennými krystaly. Pro vaši péči ji můžete využít především pro čištění, pro posílení emočního a duchovního těla.

Dobijte se  - nová energie relaxační krystalové terapie zajistí sílu a svěžest vašemu bytí. Sílu umocňují křišťály, což jsou nejsilnější a nejvíce univerzální krystaly na světě. Z těchto krystalů bude do vašeho těla proudit zcela jiná - nová energie, která vám pomůže bojovat s každodením stresem, s napětím, s únavou i se všemi současnými civilizačními vlivy.

Pobyt na krystalové lehátku přináší účinnou transformaci
na všech úrovních lidského bytí, na úrovni fyzického těla i všech našich vyšších energetických těl.
Navštívíte místnost s krystaly, místo s posvátnou geometrií, s drahými kovy a pyramidami. Všechny předměty sloužily již od pradávna k uzdravování a harmonizaci
Lidé se nás také velmi často ptají
Jaké jsou zásady u krystalové terapie?
Jak by měl vypadá krystalové lůžko?
Jak se připravit na lůžko?
Co patří do zdravého pitného režimu?
Co je to krystalová voda?
Jak vyrobit krystalovou vodu?
Které krystaly nesmí do vody?

Lidé se také ptají
Jaké krystaly mohou být spolu?
Jak aktivovat krystaly?
Které kameny nesmí do vody?
Jak zacházet s krystaly?
Krystalové léčení - účinky, vlastnosti, využití krystalů v léčení
Lidé se nás ptají a hledají odpovědi na tyto otázky
Jak zacházet s kameny?
Jak fungují krystaly?
Jak nosit minerály?Jaké krystaly mohou být spolu?
Jak aktivovat krystaly?
Které kameny nesmí do vody?
Jak zacházet s krystaly?
Krystalové léčení - účinky, vlastnosti, využití krystalů v léčení

Akustická krystalová terapie pomáhá harmonizovat celý organismus a dodává energii tam, kde ji tělo potřebuje. Slouží jak k prevenci tak i odstranění již proudících nerovnováh a nastartování ozdravného procesu již vzniklých nemocí.

Za 45 minut této terapie uvolníte ze své mysli i těla vše, co je potřeba.

Forma alternativní nebo netradiční medicíny se používá k léčení jednotlivců a obnovení pocitu rovnováhy v jejich životě. Je úzce spjata s hinduistickými a buddhistickými tradicemi soustředěnými kolem konceptu sedmi hlavních čaker nebo energetických center v těle, které působí jako víry, aby spojily prvky bytosti člověka s vnějším světem.

Umístěním vhodných krystalových forem na nebo blízko těchto energetických center v těle se bude snažit profesionální terapeut krystalové terapie vyrovnat tok energie holistickým způsobem a vytvořit harmonické emoční, fyzické a duchovní stavy bytí.

Každá ze sedmi čaker obsažených v lidském těle má s ní spojenou barvu a krystalová terapie odpovídá těmto barvám s vhodnými drahokamy pro léčbu. Například lepidolit je obvykle polodrahokamový fialový drahokam, který je spojen s korunní čakrou a představuje čisté vědomí. Krystaly jako malachit nebo zelený turmalin jsou spojeny se srdeční čakrou, která je považována za zelenou energetickou víru, která představuje spojení muž-žena, jakož i fungování imunitního systému

Co vás při Akustické krystalové terapii v Praze čeká??

-diagnostika stávajícího stavu a nastavení optimálního postupu terapie
-uklidnění a očista od únavy a stresu
- optimalizace uzdravení orgánů v těle
-stabilizace nervového systému a posílení paměti
-regenerace zažívání
- případná redukce tělesné hmotnosti
-transformace mysli

+ další doporučení následných aktivit


Během terapie budete ležet na polohovacím lehátku obklopeni krystaly, vzduchem se bude linout relaxační hudba.

V době terapie zapomenete na své starosti, odpadne z vás nežádoucí stres, bude zde jen energie krystalů. K osvěžení bude navíc k dispozici detoxikační harmonizovaná křišťálová voda, čaj. Terapie vám přinese srovnání vaší energie a otevře čakry, vám také pomůže k hluboké meditaci a relaxaci, včetně toho, že pomáhá redukovat jakékoliv záněty v těle, uvolňuje napětí a pomůže odstranit migrény. Dlouhodobějším užíváním se vám zlepší a zkvalitní spánek.

Pomáhá detoxikovat a celkově zlepšuje PH našeho těla z kyselého k více zásaditému. Což v praxi znamená, že tělo ozdravuje.

Jak se Akustická krystalová terapie provádí?

Námi doporučená terapie je bezkontaktní a provádí se na lehátku.  Na organismus se působí energií krystalů v propojení s léčivými frekvencemi, pro kompletní očistu a následnou harmonizaci celého tělesného a energetického systému člověka.

Meridiány si můžeme představit jako elektrické rozvody, které mají přesně danou dráhu. Meridiány probíhají 3 až 5 milimetrů pod kůží a v určitých bodech vystupuji až na povrch. Jsou to tzv. akupunkturní body.

Léčení a osvícení drahými kameny. 
krystaly jsou v podstatě energetické bytosti, které nám mohou předat nové kódy a změnit chybná nastavení v našem energetickém poli. Čím více informací o nich si vědoně pustíte do svého vědomí, tím lépe můžete jejich energii přijmout a integrovat.
K postupnému prolínání energetických polích krystalu a člověka, při terapii dochází vždy, ale ne každý se tomu dokáže či chce otevřít. K tomuto otevření a přijetí je třeba buď důvěra v terapeuta, nebo naprostá jistota, že krystaly jsou energetické bytosti vtělené do hmotných schránek nesoucí konkrétní energie/informace.

Toto je možné vnímat třeba intuicí, nebo napřímo vnímat svými vnitřními smysly. S krystaly je třeba pracovat aktivně, jejich pasivní přítomnost v našem poli sice též působí velmi pozitivně a ozdravně. Pouze aktivní práce s nimi přináší výborné výsledky, které můžete snadno zhodnotit podle toho, jak se vám terapie s krystaky promítne do vnějšího života. Tedy konkrétně v jaké jste fyzické kondici, jak prožíváte vztahy se svými bližními a jak jste na tom se zdroji, jestli máte vše, co mít chcete a potřebuje pro šťastný a klidný život.

Přírodní křišťál je nejčistší formou křemene, většinou ječírý, skelně lesklý, průsvitný nebo průhledný. U některých krystalů mohou být jejich stěny příčně rýhované.

Tři základní životní oblasti jsou zdraví, vztahy a blahobyt - možná i peníze

Dopřejte si kombinaci křišťálově čisté vody, které na vás budou působit svou očistnou energií. Svými účinky vás zbaví negativní energie a nabíjí vás energií pozitivní. Křišťál je velmi univerzální kámen, má zvláštní vlastnosti a význam - lze jej použít na všechna místa a energetická centra našeho těla.

Můžete s krystaly pracovat na svém duchovním růstu, můžete si rozvíjet své schopnosti, rozšiřovat vědomí a poznávat svou skutečnou podstatu. Pokud máte tendenci vynechat ozdravení své osobnosti a rovnou se vrhnout na duchovní rozvoj, nedořešené záležitosti vám budou odčerpávat velké množství energie, a proto se nejprve doporučuje vždy začít nejdříve s vlastním osobním rozvojem.

Jste dokonalé bytosti a nepotřebujete vůbec nic, žádné berličky, žádné vnější nástroje. K dosažení mistrovství vede hodně dlouhá cesta a každý v takovém stavu vědomí sám pozná, že už nepotřebujete pomoc a podporu třeba krystalů.

K životnímu mistrovství se dá dojít po různých cestách, pro někoho je cesta za podpory krystalů to pravé a není důvod o ní pochybovat.

Křišťál - nabídka a prodej přírodních surových krystalů křišťálu se specifickými účinky.  
Křišťál je univerzální vodič a transformátor, čištění, nabíjení, všechna centra, všechny rituály.

originální nabídka minerálních kamenů
Křišťál je všestranný pomocník, který vás postupně zbaví všeho negativního a posilí to dobré, zdravé a pozitivní.

Křišťál podpoří a rozvíjí vaše pozitivní vlastnosti a čistí vše, co by vám mohlo škodit. Jak z vaší aury, tak z prostředí, ve kterém se nacházíte.

Křišťál je symbolem světla na zemi a posiluje ho i ve vás. V kombinaci s ostatními kameny posiluje jejich účinek.

Ve znamení ZVĚROKRUHU: Z astrologického hlediska je křišťál přiřazen k těmto znamením: Lev, Kozoroh, Vodnář

Použití a umístnění VYUŽITÍ, UMÍSTĚNÍ A POUŽITÍ
Křišťál kámen můžete kdykoliv nosit kdekoliv na těle
Křišťál můžete umístnit pro svůj klidný spánek poblíž hlavy
Křišťál můžete při bolestech položit na postižené místo na svém těle
Křišťál můžete držet při nervozitě a stresu v každé ruce  - jeden křišťál a setrvat chvíli v klidu
Křišťál  můžete použít pro harmonizaci všech místnosti, krystaly - kámeny si umístněte kamkoliv v prostoru místnosti

Čakry: 
Křišťál silně podporuje aktivaci nejvyšší sedmé čakry - temeno hlavy a

Křišťál silně podporuje aktivaci šesté čakry - třetí oko.

Křišťál můžete využít pro všechny ostatní čakry a energetická centra.

Barva krystalu. Křišťál je drahokamová odrůda křemene. Máme v nabídce čirý, skelně lesklý, průsvitný až zcela průhledný, který občas přechází do mléčného křemene. Stěny krystalů mohou být u některých kamenů jemně příčně rýhované.


Křišťál - není nutné mít u sebe každý krystal, aby jste mohli pracovat s jeho energií, napojit se na ně dá i přes fotku nebo přes jeho nehmotnou formu. Jestli se vám práce s nehmotnými krystaly bude dařit můžete poznat třeba na výrazném zlepšení na úrovni zdraví, vztahů a financí, případně se rozvíjí a aktivují vaše schopnosti, napřílůad jasnozřivost, empatie či léčitelské schopnosti.

Při práci s křišťály můžete rozšiřířit své vědomí, jste schopni lépe tvořit svůj život a být užiteční i pro ostatní bytosti.