Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

Zde můžete nakoupit přímo i bez objednání.

Rádi vám poradíme s výběrem

Provozovatel e-shopu:

firma: Obchod online s.r.o.

IČ: 098 79 552

Potřebujte poradit?

volejte: 778 088 158

Novinky Marketu

arr3Inca Botanica prodej PrahaCelý aktuální sortiment na prodej podle Gusta obchod. Máte zájem o nákup? Superpotraviny,... arr3Produktové fotoUpozornění v obchodě na dálku před skutečným nákupem v eshopu www.stacirna.cz Fotografie naši... arr3osobně na Praze 1Výdejní místo objednávek Kontaktujte nás na telefonu 778 088 158. Nákup lze vyzvednout v centru... arr3Nealkoholické Víno Praha - víno bez alkoholu také ihned v centruAkce na víno bez alkoholu tento týden Nealkoholické víno - Nakupte kvalitní delakoholizované víno... arr3Na druhou adresu - doručení dárků pro obdarovanéKupte u nás dárek a my ho doručíme diskrétně, spolehlivě jako překvapení na druhou adresu pro... arr3Zasíláme na všechny výdejny Uloženka do celé ČRBalíkem na Uloženku do celé ČR - nabízíme Vám možnost odeslání zboží z Prahy k Vám na: VÝDEJNÍ... arr3Alergeny + označení potravin a výrobků na produktové kartěOznačení potravin a výrobků na Stáčírně zde je viditelné označení před vlastním prodejem třeba...

AKCE MĚSÍCE

Cena pro vás: 1 899,0 Kč
Cena pro vás: 4 099,0 Kč
Cena pro vás: 4 999,0 Kč

Nejlepší cena

Cena pro vás: 1 499,0 Kč
Cena pro vás: 2 599,0 Kč
Cena pro vás: 450,0 Kč

Zdraví » Pyramida
Křišťálová pyramida

Pro koho jsou meditační pyramidy vhodné a jak to funguje?

Křišťálová pyramida nemá přímý vliv na zdraví či léčbu, ale po psychické a duševní stránce má přítomnost pyramidy na terapii velmiu pozitivní účinky. Proto ji nazýváme jako relaxační nebo také pyramida energie.

Uvnitř pyramidy se hromadí pozitivní energie. Má léčivé účinky na organismus. Působí mnoh způsoby. Vibrační nástroj, který vitalizuje jídlo, vodu, harmonizuje buňky, orgány, energie, okolní prostor. Křišťálová pyramida je tvarový zářič. Propojí vaše hemisféry, uzdravují vodu, je to zvuk nebeských zvonů. Pyramida je nejmocnější nástroj Univerza.

Pyramida a její účinky na vaše zdraví.  Pro práci s klienty používáme menší pyramidy, které můžete mít doma a pomáhat si tak denně proti nežádoucím zdraví škodlivým vlivům a harmonizovat si tak své prostředí, zlepšit kvalitu spánku, zlepšit kvalitu skladovaných potravin či urychlit proces hojení.

Aby pyramida měla správné účinky a vyzařovala co nejvíce pozitivní energie, je nutné ji mít natočenou severo-jižněčímž kopíruje elektromagnetické pole země a maximalizuje tak svou účinnost. Pyramida se také tímto způsobem napájí.

Pyramida má zvláštní moc - je to geniální energetický zářič!

Špičkou pyramidy se dá přijímat kosmické energie a od spodu energii zemské, které se uvnitř transformují na kladnou pyramidální energii. Ta působí nejen na předměty v jejím nitru, ale vyzařuje také navenek.

Pyramida je transformátor a zesilovač energií. Když si dáte ruku pár centimetrů nad vrchol, ucítíte na dlani šimrání, brnění či pocit tepla. To všechno jsou projevy vyzařované energie.

Použití přírodních energií dává pyramidě schopnost velmi účinně odrušovat:

geopatogenní zóny

elektrosmog

negativní účinky zářéní z WI-FI

negativní účinky zářéní z 5 G sítí, mobilních eletrocentrál a rozvodů. 

negativní účinky všeho, co negativně působí na lidský organismus.

Energie pyramidy také vyrovnává působení energií jing a jang, čímž harmonizuje energetická centra, čakry a meridiány (energetické dráhy). Díky tomu se zlepšuje revitalizace a regenerace buněk živých organismů.

Mezi pozitivní účinky pyramidy patří:

Zrychlení léčby chorob a hojení zranění
Příjem pozitivní energie pro tělo a mysl

Pyramida ruší vliv elektrosmogu a technického záření doma či v práci.
Pyramida čistí vodu, potraviny, ovoce zeleninu a další od škodlivých látek
Pyramida pomáhá odstranit psychické vyčerpání a odstraňovat deprese

Doma umístněná pyramida naruší vliv patogenních zón.

Terapeutická malá pyramida - používáme ji na dobíjení energie a terapii.

Relaxační pyramida - do které je možné umístit člověka v různých polohách podle velikosti. Působení pyramidální energie působí komplexně.

Křišťálová pyramida z čistého křišťálu odráží úhly a mystickou konstrukci starodávných egyptských pyramid.

Křišťál je sám o sobě prvkem, který je od nepaměti využíván k léčení a harmonizaci energií.

V současné době je i doloženo v rámci piezoelektrických vlastností a procesů, že tato křišťálová pyramida kombinuje a zosobňuje hmotnou a duchovní sílu křišťálu a pyramid.

Spojením těchto unikátních vlastností křišťálu a pyramid vytváříme pro klienta jedinečný prostředek k celkové regeneraci spojenou se zvukovou terapií. Je na vás jakým způsobem dokáže tento její potenciál pro sebe využít.

Křišťálovou pyramidu držíme nad llintem v ruce za provázek v horní části nebo ji máme zavěšenou. Můžeme s ní i lehce pohybovat.  

Na krystalovém lůžku ji nad klientem rozezníváme jemnými  a citlivýmy údery. Používá se palička, která dodá správný impuls k rozeznění velmi bohatých frekvencí a rezonancí s velmi dlouhým dozvukem. Tyto rezonance a působení můžeme dále obohatit lehkým pohybem s pyramidou. Pohyby jsou mírně do stran, což přináší další dimenzi prostorového zvuku. Křišťálovou pyramida se může umístnit v prostoru pracovny, mít ji neustále po ceklý den u sebe, může být zavěšena při spánku nad hlavou. Křišťálová pyramida se používá při poboty na akustické krystalové terapii nad tělem klienta.

Z hlediska alternativní medicíny a psychoenergetiky je ve své podstatě laděným jehlanovým tvarovým zářičem, v jehož základně je dutá čočka, vhodně usměrňující výsledný léčebný paprsek. V tomto tvarovém zářiči současně probíhá několik fyzikálních dějů, které mezi sebou vzájemně interagují. Výsledný efekt je zabránění úniku bioenergetického pole z bolestivých nebo energeticky nevyrovnaných míst na lidském těle, jeho odražením od vnitřku pyramidy a fokuskování tohoto odraženého a fázově posunutéhopole zpět. U mnoha případů klientlů, kdy byla použita a přiložena na bolestivá místa, došlo k rychlému ztlumení bolesti, k postupnému vymizení většinou během 2 až 25 minut.

Léčivé účinky pyramidy jsou založeny na působení tvarové energie, která se generuje díky její geometrii. S účinky této energie se můžeme potkat doslova na každém kroku, aniž si je vůbec uvědomujeme. Působí na nás v místnostech, které obýváme, a také na pracovištích, v našich ložnicích a i tam, kde často trávíme svůj pracovní čas.
Má velmi pozitivní vlivy na lidské zdraví. Výzkumy dokládají harmonizaci psychiky, zejména díky hluboce relaxačním účinkům, ale i zkvalitnění spánku, posílení našich sebe ozdravných schopností a imunity, rychlejší hojení ran, jakož i pooperačních stavů, prokazatelný psychosomatický léčebný efekt, posílení vitality a celkově stimulační účinek.

Působení energií z pyramidy je proto balzámem. Jejich účinky ocení všichni lidé se zvýšenou fyzickou a psychickou zátěží, manažeři, studenti, lékaři, učitelé. Energetické pole pyramidy má schopnost vrátit biomagnetické oscilace do rovnováhy, takže síly pyramidy působí i proti různým chorobám.

Působení energií z pyramidy mají také velmi uklidňující účinek na stresované a nervózní lidi. Kdo se cítí vyčerpaný, už po několika minutách v pyramidě může ihned pocítit regenerační a relaxační účinky. Působení energií z pyramidy pomáhají zvládat i odstranit deprese.

Kdo je náš klient??
Klienti trpící vyčerpáním.
Klienti s oslabenou imunitou.
Klienti s náročným povoláním.
Klienti zotavující se po nemoci.
Klienti s akutní nemocí.

Působení energií z pyramidy je vhodné pro všechny klienty, kteří si chtějí dobít - doplnit, obnovit svojí energii.
Účinky a působení meditační pyramidy: Oblíbená je nejčastěji zvolená varianta, kdy se klientovi aplikuje léčivé působení pyramidální energie v kombinaci s energií Tachyonů. Ta se vyzařuje speciálně upravenými disky, které nazýváme řekou života. Výsledný efekt těchto dvou druhů energií je na klienta podstatně velmi silný.