Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

Zde můžete nakoupit přímo i bez objednání.

Rádi vám poradíme s výběrem

Provozovatel e-shopu:

firma: Obchod online s.r.o.

IČ: 098 79 552

Potřebujte poradit?

volejte: 778 088 158

Novinky Marketu

arr3Inca Botanica prodej PrahaCelý aktuální sortiment na prodej podle Gusta obchod. Máte zájem o nákup? Superpotraviny,... arr3Produktové fotoUpozornění v obchodě na dálku před skutečným nákupem v eshopu www.stacirna.cz Fotografie naši... arr3osobně na Praze 1Výdejní místo objednávek Kontaktujte nás na telefonu 778 088 158. Nákup lze vyzvednout v centru... arr3Nealkoholické Víno Praha - víno bez alkoholu také ihned v centruAkce na víno bez alkoholu tento týden Nealkoholické víno - Nakupte kvalitní delakoholizované víno... arr3Na druhou adresu - doručení dárků pro obdarovanéKupte u nás dárek a my ho doručíme diskrétně, spolehlivě jako překvapení na druhou adresu pro... arr3Zasíláme na všechny výdejny Uloženka do celé ČRBalíkem na Uloženku do celé ČR - nabízíme Vám možnost odeslání zboží z Prahy k Vám na: VÝDEJNÍ... arr3Alergeny + označení potravin a výrobků na produktové kartěOznačení potravin a výrobků na Stáčírně zde je viditelné označení před vlastním prodejem třeba...

AKCE MĚSÍCE

Cena pro vás: 450,0 Kč
Cena pro vás: 3 769,0 Kč

Nejlepší cena

Cena pro vás: 1 299,0 Kč
Cena pro vás: 3 499,0 Kč
Cena pro vás: 6 299,0 Kč

Zdraví » Řeka
Energetická řeka života

Dostane se k vám energie, která bude zásobovat vaše tělo nutnou energií potřebnou k tomu, aby si vaše tělo pomohlo s léčením samo.

Energetické lůžko může být k tomuto vašemu účelu tím nejlepším urychlovacím prostředkem.
Může být nástrojem, jak odstranit nadměrné množství toxinů v organismu: 

Tachyonový proud je doslova řeka života, která zvýší váš energetický potenciál a postupně bude harmonizovat celý váš energetický systém organizmu. Tachyonová řeka života pročistí všechny energetické otisky všech vašich negativních emocí.
Energetické lůžko postupně odstraní nedostatek energie,  bolesti hlavy, pocit těžkosti, letargie, únavu, slabost, lenost, deprese, neklid, podrážděnost, nesoustředěnost. 
Energetické lůžko postupně odstraní poruchy trávení, žaludeční a střevní potíže, nadýmání, plynatost, zácpa, zvýšenou tvorba slin, povlaky na jazyku, pachuť v ústech, zlepší apetit k jídlu.
Energetické lůžko postupně odstraní alergie, kožní a plísňová onemocnění, oslabenou funkce jater, zvýšené teploty. 
Energetické lůžko postupně odstraní zvýšenou hladinu cukru v krvi, nadváhu, otoky, sklerózu, revmatoidní artritidu, močové a žlučníkové kameny a mnoho dalších.
Tachyonová řeka života postupně pročistí vaše meridiány ve vašem těle. Životodárná energie vámi bude proudit přímo, bez jakýchkoliv překážek, jako řeka svým korytem. Všechny výše uvedené příznaky tak postupně rozpustíme. 

Tato metoda a energetická řeka života vám dává možnost překonat chaos a dosáhnout nové úrovně Řádu. Dokáže pozvednout vaše Vědomí a vrátit vám vyrovnanost, kterou tak nyní nutně potřebujete ve svém každodenním životě.

Je tedy nutné i vaše větší sblížení a harmonie s přírodou, aby si vám zlepšilo nejen fyzické, ale i duševní zdraví.

Na závěr důležitý dodatek. Tachyon - podle vědy hypotetická elementární částice zatím není oficiální vědou uznaná, schválená, a proto nelze tyto informace a popisy považovat za vědecky prokázané. Jedná se o nezávazná vyjádření názorů výzkumníků tachyonové energie.

A co  na to říká náš klient??

Dopřál jsem si a následně se mi zlepšila má psychická kondice, dosáhl jsem odstranění únavy, dosáhl jsem posílit své unavené nohy a ruce, dosáhl jsem vyčištit zbytkové energetické otisky od svých klientů, dosáhl jsem zlepšit svojí Intuici.