Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY-E-SHOP

Prodejna Praha 1, Národní 9
776 030 228 - prodej@stacirna.cz
Řidiči po Praze 778 088 158
Provozovatel: IČ28889878

Novinky Marketu

arr3Výdejní místo Podle Gusta - MALL Point Praha 1Mall Point - výdejní místo Podle Gusta Praha 1 - Národní 9 je zde Rozšiřujeme možnosti, jak rychle... arr3Inca Botanica prodejna PrahaCelý aktuální sortiment ihned na prodej podle Gusta obchod Prodejna dům F. Topič, Národní 9,... arr3Naše prodejna na Národní 9, Praha 1Prodejna s výdejnou Praha 1:    Otevřeno: Po: 12:00 – 19:00Út: 12:00 – 19:00St: 11:00 – 13:00 |... arr3Nealkoholické Víno Praha - víno bez alkoholu také ihned v centruAkce na víno bez alkoholu tento týden Nealkoholické víno - Nakupte kvalitní delakoholizované víno... arr3Na druhou adresu - doručení dárků pro obdarované - po PrazeKupte u nás dárek a my ho doručíme diskrétně, spolehlivě jako překvapení na druhou adresu pro... arr3Zasíláme na všechny výdejny Uloženka do celé ČRBalíkem na Uloženku do celé ČR - nabízíme Vám možnost odeslání zboží z Prahy k Vám na: VÝDEJNÍ... arr3Doprava objednávek - Rozvoz do domu i firmyDíky za Vaše kliknutí až sem - to co zde nabízíme je především rozvoz Vašich nákupů po Praze až... arr3Katalog dárků třeba jako Inspirace i pro VásKatalog Inspirace Letošní nabídka je opravdu bohatá. Z každé kategorie vždy to nejlepší.Lámete si... arr3Medové dorty Praha 1 -osobní odběr v centruAkce na MEDOVNÍK tento víkend v Praze. OSOBNĚ PRAHA ZDARMA+ Alergeny - Označení potravin prodej... arr3Alergeny + označení potravin a výrobků na produktové kartěOznačení potravin a výrobků na Stáčírně zde je viditelné označení před vlastním prodejem třeba... arr3Měrné jednotky a označení potravin a výrobků na produktové kartěInformace pro naše zákazníky před nákupem na dálku. Pokud nenajdete u našeho zboží, zejména...

AKCE MĚSÍCE

Cena pro vás: 869,0 Kč
Cena pro vás: 259,0 Kč
Cena pro vás: 1 149,0 Kč

Nejlepší cena

Cena pro vás: 489,0 Kč
Cena pro vás: 519,0 Kč
Cena pro vás: 499,0 Kč

Popis produktu - detailní specifikace produktu

Sdělení pro zákazníky a kuující před vlastním nákupem, označení produktů na regálu obchodu na dálku, tak, aby nemohlu dojít ke smyšlení, mystifikaci či klamání. Nakupte si na nákupní galerii pohodlně z domova s možností dodání až do domu. Víno, alkohol, mošty, oleje, delikatesy a značkové potraviny za dostupné ceny vyberte u nás online. V obchodě Stáčírna si vybírejte podle jednotlivých produktů a přečtete si před vlastním nákupem vše v detailu specifikace a popisu. Je to produktová karta s tlačítkem koupit.

Máme je správné značené, vše v češtině s popisy. Popis produktů a detailní značení na Stáčírně. Výhodné ceny s dopravou po Praze - Veškeré obrázky, fotografie jsou ilustrativní, produktové foto vždy použité se souhlasem výrobce, producenta, dovozce, distributora.

Kompletní specifikace na produktových kartách je popis, doporučení. Zákonná odmítnutí odpovědnosti je pro prodej alkoholu, zákaz prodeje osobám mladším 18 let! Popis produktů může nést nepřesné, neodborné či neúplné informace.

Přestože se pro Vás snažíme zajistit dostatek správných a užitečných informací, zajištění všech správných informací o výrobcích věnujeme nejvyšší péči, jsou především předpisy pro dovoz a distribuci vín, výrobu potravin neustále aktualizovány tak, že může dojít ke změně složek potravin, obsahu alergenů i oxidu siřičitého, živin, dietetických informací a všeho na etiketách v českém jazyce předepsaných. Sledujte tedy pečlivě detaily i čerstvých potravin, farmářských produktů.

Vždy byste si měli přečíst při převzetí zboží etiketu našeho výrobku a nespoléhat se pouze na všeobecné informace poskytnuté na produktových kartách a na našich internetových stránkách. A to i přesto, že jsou všechny naše informace o balených i nebalených potravinách, alkoholu, vínech, vinařích, vinařství, oblastech, výrobcích, dovozcích a všechny naše informace o všech dalších nabízených výrobcích s alkoholem včetně potravin a koloniálu pravidelně aktualizovány.

Internetová nákupní galerie - vše je u nás online - přečtete si zde před nákupem, přivezeme je i Vám, rychle a spolehlivě. Celý váš nákup přivezeme až do domu. Vybírejte na galerii zboží pohodlně a online!  Nákup potravin a koloniálu v Praze rychle a moderně. Doprava je také zdarma, pouze u nás ušetříte!