Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY-E-SHOP

Stacirna.cz - IČ 08729824
Národní 9, Praha 1 - Podle Gusta Obchod
778 088 158 - 7 - 19 hod
tel: 776 030 228 - prodejna 12- 19 hod
prodej(a)stacirna.cz
Jiří Polášek
Objednejte u nás s.r.o.

Novinky Marketu

arr3Výdejní místo Podle Gusta - MALL Point Praha 1Mall Point - výdejní místo Podle Gusta Praha 1 - Národní 9 je zde Rozšiřujeme možnosti, jak rychle... arr3Inca Botanica prodejna PrahaCelý aktuální sortiment ihned na prodej podle Gusta obchod Prodejna dům F. Topič, Národní 9,... arr3Naše prodejna na Národní 9, Praha 1Prodejna s výdejnou Praha 1:  Otevřeno: Po: 12:00 – 19:00Út: 12:00 – 19:00St: 11:00 – 13:00 | 14:00... arr3Nealkoholické Víno Praha - víno bez alkoholu také ihned v centruAkce na víno bez alkoholu tento týden Nealkoholické víno - Nakupte kvalitní delakoholizované víno... arr3Na druhou adresu - doručení dárků pro obdarované - po PrazeKupte u nás dárek a my ho doručíme diskrétně, spolehlivě jako překvapení na druhou adresu pro... arr3Zasíláme na všechny výdejny Uloženka do celé ČRBalíkem na Uloženku do celé ČR - nabízíme Vám možnost odeslání zboží z Prahy k Vám na: VÝDEJNÍ... arr3Doprava objednávek - Rozvoz do domu i firmyDíky za Vaše kliknutí až sem - to co zde nabízíme je především rozvoz Vašich nákupů po Praze až... arr3Katalog dárků třeba jako Inspirace i pro VásKatalog Inspirace Letošní nabídka je opravdu bohatá. Z každé kategorie vždy to nejlepší.Lámete si... arr3Medové dorty Praha 1 -osobní odběr v centruAkce na MEDOVNÍK tento víkend v Praze. OSOBNĚ PRAHA ZDARMA+ Alergeny - Označení potravin prodej... arr3Alergeny + označení potravin a výrobků na produktové kartěOznačení potravin a výrobků na Stáčírně zde je viditelné označení před vlastním prodejem třeba... arr3Měrné jednotky a označení potravin a výrobků na produktové kartěInformace pro naše zákazníky před nákupem na dálku. Pokud nenajdete u našeho zboží, zejména...

AKCE MĚSÍCE

Cena pro vás: 859,0 Kč
Cena pro vás: 280,0 Kč

Nejlepší cena

Cena pro vás: 399,0 Kč
Cena pro vás: 366,0 Kč
Cena pro vás: 150,0 Kč

Prodejna » Alergeny
Hledáte vhodnou doménu? Alergeny je na prodej

Jestli se ti líbí, kup si ji tady a teď

Alergeny seznam se prodává

Také chcete při prodávání online nabízet něco co obsahuje alergeny?

Vše pro Váš úspěch, jsme také na dobré adrese.

Kudy k nám aneb jak se k nám dostanete, metro B stanice Národní třída

Mohla by se Vám líbit naše doména! Chcete se pustit do provozování internetového obchodování? Jste výrobci, prodejci, dovozci?? Máte co nabídnout lidem z oboru prodej potravin, restaurace, gastro provoz, kde se alergeny musí povinně uvádět?? Kdyby byly alergeny a vše okolo seznamu stravy předmětem vašeho zájmu, můžete si výstižnou doménu u nás koupit. Hledáte vhodnou doménu, které obsahuje slovo seznam? Je tady a jen vy můžete mít své vlastní produkty a služby na nejlepším místě, naše slovo, že vaše slovo tam budete mít. Tato doména www.alergeny-seznam.cz je na prodej. Je to správná cesta která pomůže i Vám při Vaší touze se prosadit, proto je adresa na internetu skutečně volná. Lidový název pro prodávání alergenů už zlidověl i při prodeji online, nabízejte celý rok své produkty tam, kde se mu daří nejlépe. Jak již slovo napovídá, zájemce o tuto adresu by se měl zajímat ten, který správně zvolenému slovu domény seznam opravdu velmi dobře rozumí. Alergeny - seznam s pomlčkou se prodává, tak neváhejte a kontaktujte nás, nabídněte svojí cenu a zeptejte se nás, jestli je ještě volná?

KDO a CO JE BEZ ALKOHOLU - BONNE NOUVELLE?

kde ho koupím, kde ho seženu a jak??

Tady je SANS ALCOOL

Co to vlastně víme? Kde koupit to Bonne ihned bez objednání? Proč ho koupit online? Jak ho prodáváme? Jak se k Vám dostane? Kdo kupuje nealko víno? Kdo pije víno bez alkoholu? Pro koho je bez alkoholu určené? Komu dealko chutná a kdo se pro něj k nám stále a stále vrací??

Naše nabídka stojí 100% za Vaši pozornost

Už víme, proč zejména muži u nás nakupují

Bez alkoholu víno dělá jejich ženám štíhlé tělo

Seznamte se A co na to legislativa?? Potravinová alergie a co je to intolerance. Co je potravinová alergie a intolerance a jak se projevuje?

Potravinová alergie – je nepřiměřená reakce imunitního systému na určitou potravinu, na její složku – zpravidla glykoprotein.

Potravinové alergeny mohou u citlivých osob vyvolat zdravotní obtíže, v některých případech i velmi závažné. K vyvolání nežádoucí reakce mnohdy stačí mnohdy i stopová množství alergenní potraviny. V praxi se můžeme setkat velmi často s alergií na arašídy, ryby, sóju. Z hlediska odlišení od potravinové intolerance je důležité, že potravinová alergie zahrnuje vždy imunitní systém.

Potravinová intolerance – není způsobena imunitní reakcí, ale metabolickou poruchou. Jedná se o nedostatek nebo úplnou absenci látek (zpravidla enzymů), které se podílejí na zpracování potraviny nebo její složky. Příkladem může být laktózová intolerance způsobená nedostatkem laktázy - enzymu štěpícího mléčný cukr. Další velmi známým příkladem potravinové intolerance je celiakie neboli nesnášenlivost lepku.

Jak se potravinová alergie a intolerance projevuje? 

Příznaky jsou velmi pestré. Může reagovat zažívací systém (zvracení, bolesti břicha, nadýmání, průjem), dýchací cesty (rýma, astma) nebo se projeví reakce na kůži (svědění, kopřivka, otoky, ekzém).

Alergická reakce se může projevit krátce po požití jídla nebo s časovým odstupem až několika hodin. U velmi citlivých jedinců však potravinové alergeny mohou vyvolat závažnou, rychle nastupující alergickou reakci postihující řadu orgánových soustav lidského těla tzv. anafylaktický šok, který může zejména v případě neposkytnutí včasné odborné pomoci způsobit i smrt.

Mezi nejčastější spouštěče anafylaktické reakce patří ryby, korýší, burské ořechy, skořápkové plody. Prevalence Studie zabývajíce se problematikou alergii na potraviny uvádí, že potravinovou alergií nebo intoleranci trpí přibližně 1-3 % dospělé populace a 4-6 % dětské populace. Výskyt alergií souvisí také s kulturou a stravovacími zvyklostmi.

S věkem se snášenlivost potravin zvyšuje. Např. alergie na vejce a kravské mléko se s postupujícím věkem vytrácí, zatímco alergie na ořechy, luštěniny a korýše přetrvává velmi dlouho a někdy zůstává.

Jediným účinným opatřením u potravinové alergie a intolerance je v současnosti vyloučení dané potraviny z jídelníčku doma, v zaměstnání, ve školní jídelně, v podnicích hromadného stravování, všude tam, kde se dobře a správně vaří a kde se lidem dobře daří.

Postižený alergií musí pečlivě sledovat označení potravin vždy, všude i při nákupu v obchodě na dálku.

Informace o látkách a produktech vyvolávajících alergii nebo intoleranci je u osob s potravinovou alergií a intolerancí klíčové pro zajištění bezpečného výběru potraviny. Povinnost provozovatelů potravinářských podniků označovat alergeny byla do potravinového práva zavedena již v roce 2003 (směrnicí 2003/89/ES). Až do vydání nařízení (EU) č. 1169/2011 o poskytování informací o potravinách spotřebitelům se však tato povinnost vztahovala pouze na balené potraviny.

Nařízení (EU) č. 1169/2011 požadavek na označování alergenů rozšiřuje i na nebalené potraviny tedy i pokrmy. Podle nové právní úpravy tak budou všichni provozovatelé zařízení společného stravování

Patří mezi ně třeba i Vaše restaurace, nebo když třeba vlastníte a provozujete kavárny, bary, cukrárny rychlá občerstvení, jídelny, menzy, e-shopy, bufety, stánky na ulici.

Podle nás jsou úplně všichni povinni spotřebiteli poskytnout informace o výskytu alergenních látek a produktů použitých při přípravě pokrmu. Kdo se přihlásí, že nemusí, ono ho tam v EU hned přihlásí.

Existují důkazy, že častou příčinou projevů potravinové alergie jsou právě nebalené potraviny.

Je toho pro Vás málo?? Tak si doménu kupte a to, co na seznamu není na Váš vlastní alergeny seznam přidejte. Pomůžete třeba těm, co alergii opravdu mají!

 

Dům u Topičů - uvnitř domu- ve vestibulu - vejděte do domu. Topičův dům na Národní třídě v Praze je naproti Národnímu divadlu. Je to krásná ukázka pražské secesní architektury. Náš eshop a jeho prodejnu najdete ve vestibulu, v přízemí. Snadná dostupnost pro všechny zákazníka z centra, kousek od Václaváku, blízko na Smíchov, Praha 2 a Nové Město je na dohled.

Hledáte vhodnou doménu? Je tady a jen vy můžete mít své vlastní produkty a služby na nejlepším místě, naše slovo, že vaše slovo tam budete mít. Pokud je vše okolo luxusu a pralinek předmětem vašeho zájmu, můžete si krásně znějící a naprosto užasnou jednoslovnou doménu u nás koupit. Tato doména je na prodej. Je to správná cesta která pomůže i Vám při Vaší touze se prosadit, proto je adresa na internetu skutečně volná. Lidový název pro prodávání oliv už zlidověl i při prodeji online, nabízejte celý rok své produkty tam, kde se mu daří nejlépe. Jak již slovo napovídá, zájemce o tuto adresu by se měl zajímat ten, který pralinkám opravdu rozumí. Pralinky se prodává, tak neváhejte a kontaktujte nás, nabídněte svojí cenu a zeptejte se nás, jestli je ještě volná?