Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

Zde můžete nakoupit přímo i bez objednání.

Rádi vám poradíme s výběrem

Provozovatel e-shopu:

firma: Obchod online s.r.o.

IČ: 098 79 552

Potřebujte poradit?

volejte: 778 088 158

Novinky Marketu

arr3Inca Botanica prodej PrahaCelý aktuální sortiment na prodej podle Gusta obchod. Máte zájem o nákup? Superpotraviny,... arr3Produktové fotoUpozornění v obchodě na dálku před skutečným nákupem v eshopu www.stacirna.cz Fotografie naši... arr3osobně na Praze 1Výdejní místo objednávek Kontaktujte nás na telefonu 778 088 158. Nákup lze vyzvednout v centru... arr3Nealkoholické Víno Praha - víno bez alkoholu také ihned v centruAkce na víno bez alkoholu tento týden Nealkoholické víno - Nakupte kvalitní delakoholizované víno... arr3Na druhou adresu - doručení dárků pro obdarovanéKupte u nás dárek a my ho doručíme diskrétně, spolehlivě jako překvapení na druhou adresu pro... arr3Zasíláme na všechny výdejny Uloženka do celé ČRBalíkem na Uloženku do celé ČR - nabízíme Vám možnost odeslání zboží z Prahy k Vám na: VÝDEJNÍ... arr3Alergeny + označení potravin a výrobků na produktové kartěOznačení potravin a výrobků na Stáčírně zde je viditelné označení před vlastním prodejem třeba...

AKCE MĚSÍCE

Cena pro vás: 450,0 Kč
Cena pro vás: 3 799,0 Kč

Nejlepší cena

Cena pro vás: 769,0 Kč
Cena pro vás: 2 589,0 Kč
Cena pro vás: 5 499,0 Kč

Superpotraviny » Amazonský
Amazonský protiparazitární protokol

Prodáváme bylinné směsi, extrakty, superpotraviny i léčebné kůry:

pro léčbu boreliozy, plicních chlamýdií, toxoplazmozy, herpetických virů - i ostatních patogenů, parazitů a plísní, a detoxikaci od kovů a chemických jedů.

Pro vaše potřeby držíme celý aktuální sortiment Inca Botanica.com skladem

 Eshop zde - Dary přírody & bylinné směsi

Dary přírody & bylinné směsi

Vše z Amazonie

Inspirace pro život
Bylinné kúry
Bylinné směsi
Superpotraviny
Extrakty
Doplňky

Slovo o léčbě:

Tento doporučený protokol slouží jako průvodní informace k léčbě níže i výše popsaných druhů onemocnění.

Doporučujeme dodržovat doporučení dávkování a časový harnonogram.

Před začátkem léčebné kúry si na naší prodejně Praha 1 můžete zajistit dostatečné množství prostředků a preparátů. Jejich počet je odvislý od počtu cyklů = délka léčby

Rudý strum, Vilcareina Soft, Vilcareina Forte, Dračí krev.

 


RUDÝ STROM:

měsíc 2 - 3x denně pít bylinnou směs Rudý strom  (Začít 2x a pomalu přidávat na 3x denně ) 1/2 kávové lžičky zalít do cca 2,5 dcl a nechat 15 min louhovat.
2. měsíc začít užívat extrakt Vilcareina Soft: 3 x 2 kapky 4 dni a po 4 dnech zvýšit o 3 kapky denně a opět zvýšení užívat 4 dni a takto pokračovat až se dostanete na dávku 3x7 kapek. Na dávce 3x7 kapek pokračovat do dobrání lahvičky a pokud to bude dobře snášeno, pokračovat Vilcareinou Forte. Pokud by byla reakce na extrakt příliš výrazná, je možné užívat místo toho stále Rudý strom. Během užívání extraktu je nutno pít dostatek vody (ke každé dávce alespoň 2 dc l vody )
VILCAREINA Forte: Po Vilcarenině Senz. začít užívat extrakt Vilcareina Forte: 3x2 kapky 4 dni a po 4 dnech zvýšit o 3 kapky denně a opět zvýšení užívat 4 dni a takto pokračovat až se dostanete na dávku 3x7 kapek Na dávce 3x7 kapek pokračovat do dobrání lahvičky a pokud to bude dobře snášeno, pokračovat další lahvičkou. Čistá doba léčení prvního cyklu by měla být 4 měsíce
Pokud by byla reakce na extrakt příliš výrazná, je možné užívat místo toho stále bud Vilcareina Senzitiv, nebo Rudý strom. Během užívání extraktu je nutno pít dostatek vody – KAŽDOU DÁVKU NAKAPAT DO 2 dcl VODY !!!!DRAČÍ KREV:(užívá se souběžně s Rudým stromem i Vilcareinou) 1x denně nakapat do 1 dcl vody Sangre de drago -Dračí krev začít na 1 kapce a každý den přidávat o 1 kapku až do 25-30 kapek a NA této dávce zůstat po celou dobu. Od 10 kapek rozdělit dávku na 2x denně. V celkové dávce není nutno dojít na nejvyšší možnou mez dávky, pokud by to tělu nevyhovovalo – uvedená dávka je mez, kterou tělo snese bez úhony a bude se léčit největším tempem, ale je možné se léčit i pomaleji.
Nejlépe je aby byla pauza při užívání bylin od jídla půl hodiny a Rudý strom a Dračí krev neužívat ve stejnou dobu. Dračí krev je lepší užít po jídle, aby svíravá chuť tolik nedráždila žaludek. Ale není to nutné u každého, jen u citlivých jedinců s podrážděným žaludkem. (Ale pokud by nebylo možné dodržet tyto pokyny, je lepší vzít byliny kdykoli, než vůbec !!!!!).
Délka léčby Amazonským protokolem:
1. Cyklus je v délce jednoho měsíce užívání Rudého stromu a využívání 2 lahviček Vilcareiny. Další cykly jsou vždy po 3 lahvičkách Vilcareiny. Délka léčení je přibližně (podle závažnosti onemocnění ) 2-4 cykly. Po prvním měsíci- po Rudém stromu, pokud nebudete cítit zhoršení stavu, můžete pokračovat bez pauzy až do dobrání lahvičky s Vilcareinou Soft. Po každé lahvičce dělat přestávku na 5 dní (po pauze pokračovat využívání protokolu v plné dávce). Pokud byste užívali jen Rudý strom a Dračí krev, tak každý cyklus by měl trvat 4 měsíce čistého času léčení. A nejméně tedy 3-4 cykly léčení.
Pozor na Herxheimerovu reakci během léčby: Herxheimerova rekace je rekace organizmu zatíženého vyplavování mrtvých patogenů – může zapříčinit zhoršení fyzického stavu na počátcích léčení). Pokud je reakce výrazná, je možno bylinnou kůru přerušit na 1-5 dny, nebo dokud se vám trochu neuleví a pak pokrčovat v protokolu tam, kde jste přestali. Pokud byste cítili tlak nebo bolest v ledvinách, nebo se dostavila vážná srdeční arytmie je nutné protokol přerušit a počkat na odeznění problémů. Po odeznění pokračovat v užívání protokolu tam kde jste přestali. První měsíc téměř pravidelně dochází ke zhoršení subjektivních pocitů – tělo je zahlceno mrtvými pagnety- toxiny a musí se jich rychle zbavovat. Proto bývá při léčení hůře, někdy to může přetrvat i do druhého měsíce léčení. Nelekejte se tedy, jen můžete přizpůsobit dávky bylin svému stavu- buď na chvíli vynechat, nebo snížit dávky. Uzdravování chodí většinou v tzv. energetických sinusovkách - člověku se udělá lépe, pak se zase chvíli horší. V toto případě nepropadat panice, pak se to zase vylepší - ale už o něco víc, pak přijde zase propad - ale už o něco méně a takhleto pokračuje až do uzdravení, kdy člověk zůstane ve svém optimu. U těžkých onemocnění je to samozřejmě dlouhá doba a je dobré použít všech dostupných možností- jako jsou byliny a meditace. Upozornění: Většinou je potřeba prodělat 2-3 čtyřměsíční cykly léčení, (u těžkých onemocnění jako borelióza nebo plicní chlamydie je třeba prodělat tak 4 čtyřměsíční cykly a možná i více, aby se tělo dostatečně pročistilo od patogenů. To co se vtěle střádalo od dětství nelze z těla dostat pryč za 2 měsíce, s tím se musí počítat. Po každém cyklu je třeba udělat 1 měsíc pauzu a je možno v pauze použít nějaký detoxikační čaj, jako je třeba Modrý nebo Fialový květ, Čisticí keř, nebo náš český velmi šetrný řepík nebo zlatobýl, nebo extrakt Hercamuprino.
Doplněk:
K Amazonskému protiparazitárnímu protokolu je velmi vodné využívat během čtyř měsíčního cyklu 1 -2 balení byliny Jergon Sacha a to 1x lžičku denně. Jako doplněk výživy lze vždy užívat k protokolu Macu horskou. Vše kromě lidí s hyperfunkcí štítné žlázy, či podezřením na nádorová bujení + Camu-Camu, jako zásobárnu vitamínu C.

Nakoupit - Dary přírody & bylinné směsi
Kamenná prodejna Praha 1, nákup možný ihned i bez objednání předem. doručení celá ČR až domů