Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY-E-SHOP

Stacirna.cz - IČ 08729824
Národní 9, Praha 1 - Podle Gusta Obchod
778 088 158 - 7 - 19 hod
tel: 776 030 228 - prodejna 12- 19 hod
prodej(a)stacirna.cz
Jiří Polášek
Objednejte u nás s.r.o.

Novinky Marketu

arr3Výdejní místo Podle Gusta - MALL Point Praha 1Mall Point - výdejní místo Podle Gusta Praha 1 - Národní 9 je zde Rozšiřujeme možnosti, jak rychle... arr3Inca Botanica prodejna PrahaCelý aktuální sortiment ihned na prodej podle Gusta obchod Prodejna dům F. Topič, Národní 9,... arr3Naše prodejna na Národní 9, Praha 1Prodejna s výdejnou Praha 1:  Otevřeno: Po: 12:00 – 19:00Út: 12:00 – 19:00St: 11:00 – 13:00 | 14:00... arr3Nealkoholické Víno Praha - víno bez alkoholu také ihned v centruAkce na víno bez alkoholu tento týden Nealkoholické víno - Nakupte kvalitní delakoholizované víno... arr3Na druhou adresu - doručení dárků pro obdarované - po PrazeKupte u nás dárek a my ho doručíme diskrétně, spolehlivě jako překvapení na druhou adresu pro... arr3Zasíláme na všechny výdejny Uloženka do celé ČRBalíkem na Uloženku do celé ČR - nabízíme Vám možnost odeslání zboží z Prahy k Vám na: VÝDEJNÍ... arr3Doprava objednávek - Rozvoz do domu i firmyDíky za Vaše kliknutí až sem - to co zde nabízíme je především rozvoz Vašich nákupů po Praze až... arr3Katalog dárků třeba jako Inspirace i pro VásKatalog Inspirace Letošní nabídka je opravdu bohatá. Z každé kategorie vždy to nejlepší.Lámete si... arr3Medové dorty Praha 1 -osobní odběr v centruAkce na MEDOVNÍK tento víkend v Praze. OSOBNĚ PRAHA ZDARMA+ Alergeny - Označení potravin prodej... arr3Alergeny + označení potravin a výrobků na produktové kartěOznačení potravin a výrobků na Stáčírně zde je viditelné označení před vlastním prodejem třeba... arr3Měrné jednotky a označení potravin a výrobků na produktové kartěInformace pro naše zákazníky před nákupem na dálku. Pokud nenajdete u našeho zboží, zejména...

AKCE MĚSÍCE

Cena pro vás: 589,0 Kč
Cena pro vás: 539,0 Kč
Cena pro vás: 149,0 Kč

Nejlepší cena

Cena pro vás: 639,0 Kč
Cena pro vás: 1 699,0 Kč

Prodejna » Avine
Hledáte vhodnou doménu? Avine je na prodej

Prodej domény! Vinařská je na prodej, jestli se ti líbí, je volná. Kup ji tady a teď hned! Neváhej a kontaktuj nás. Kdyby bylo víno a vše okolo vína předmětem vašeho zájmu, můžete si prostě, krátkou, jednoslovnou, výstižnou doménu u nás koupit.

Hledáte vhodnou doménu začínající na A?

Jestli se ti líbí, kup si ji. Také chcete při prodávání online nabízet něco s vínem?

Avine se prodává, jedna, dve, tři, čtyři, pět, jen pět písmen a začíná na A

Vše pro Váš úspěch, jsme také na dobré adrese.

Kudy k nám aneb jak se k nám dostanete, metro B stanice Národní třída

Aby ne, mohla by se Vám líbit AVINE. Chcete se pustit do provozování internetového obchodování? Jste dovozci vín ze zahraničí?? Máte co nabídnout pro pro gastronomii, do řetězců? Prodáváte skvělá bílá, červená i růžová vína a krásné dárky?  Dovážíte nejlepší světová vína, pořádáte ochutnávky, degustace včetně kvalitních moravských? Víte toho nejvíce o víně a chcete to lidem sdělit? Chcete mít vinařský obchod? Nebo chcete na internetu diskutovat o víně, které vám chutná i nechutná? Kdyby bylo víno a vše okolo vína předmětem vašeho zájmu, můžete si prostě, krátkou, jednoslovnou, výstižnou doménu u nás koupit. Hledáte vhodnou doménu začínající na A? Je tady a jen vy můžete mít své vlastní produkty a služby na nejlepším místě, vaše slovo bude na prvním místě, na googlu i na seznamu. Tato doména www.avine.cz je na prodej. Je to správná cesta která pomůže i Vám při Vaší touze se prosadit, proto je adresa na internetu skutečně volná. Lidový název pro prodávání od A už zlidověl i při prodeji online, nabízejte celý rok své produkty tam, kde se mu daří nejlépe. Jak již slovo napovídá, zájemce o tuto adresu by se měl zajímat ten, který správně zvolenému slovu domény opravdu rozumí. ABY NE- AVINE se prodává, tak neváhejte a kontaktujte nás, nabídněte svojí cenu a zeptejte se nás, jestli je ještě volná?

KDO a CO JE BEZ ALKOHOLU - BONNE NOUVELLE?

kde ho koupím, kde ho seženu a jak??

Tady je SANS ALCOOL

Co to vlastně víme? Kde koupit to Bonne ihned bez objednání? Proč ho koupit online? Jak ho prodáváme? Jak se k Vám dostane? Kdo kupuje nealko víno? Kdo pije víno bez alkoholu? Pro koho je bez alkoholu určené? Komu dealko chutná a kdo se pro něj k nám stále a stále vrací??

Naše nabídka stojí 100% za Vaši pozornost

Už víme, proč zejména muži u nás nakupují

Bez alkoholu víno dělá jejich ženám štíhlé tělo

 

 

Dům u Topičů - uvnitř domu- ve vestibulu - vejděte do domu. Topičův dům na Národní třídě v Praze je naproti Národnímu divadlu. Je to krásná ukázka pražské secesní architektury. Náš eshop a jeho prodejnu najdete ve vestibulu, v přízemí. Snadná dostupnost pro všechny zákazníka z centra, kousek od Václaváku, blízko na Smíchov, Praha 2 a Nové Město je na dohled.

Hledáte vhodnou doménu? Je tady a jen vy můžete mít své vlastní produkty a služby na nejlepším místě, naše slovo, že vaše slovo tam budete mít. Pokud je vše okolo písmene a předmětem vašeho zájmu, můžete si krásně znějící a naprosto užasnou jednoslovnou doménu u nás koupit. Tato doména je na prodej. Je to správná cesta která pomůže i Vám při Vaší touze se prosadit, proto je adresa na internetu skutečně volná. Lidový název pro prodávání od A už zlidověl i při prodeji online, nabízejte celý rok své produkty tam, kde se mu daří nejlépe. Jak již slovo napovídá, zájemce o tuto adresu by se měl zajímat ten, který písmenu A opravdu rozumí. Avine se prodává, tak neváhejte a kontaktujte nás, nabídněte svojí cenu a zeptejte se nás, jestli je ještě volná?