Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY-E-SHOP

Objednejte u nás s.r.o.
Národní 9, Praha 1 - Podle Gusta Obchod
778 088 158 - 7 - 19 hod
tel: 778088158
napište nám
Jiří Polášek
Objednejte u nás s.r.o.

Novinky Marketu

arr3Výdejní místo Podle Gusta - MALL Point Praha 1Mall Point - výdejní místo Podle Gusta Praha 1 - Národní 9 je zde Rozšiřujeme možnosti, jak rychle... arr3Inca Botanica prodejna PrahaCelý aktuální sortiment ihned na prodej podle Gusta obchod Prodejna dům F. Topič, Národní 9,... arr3Naše prodejna na Národní 9, Praha 1Prodejna s výdejnou Praha 1:  Otevřeno: Po: 12:00 – 19:00Út: 12:00 – 19:00St: 11:00 – 13:00 | 14:00... arr3Nealkoholické Víno Praha - víno bez alkoholu také ihned v centruAkce na víno bez alkoholu tento týden Nealkoholické víno - Nakupte kvalitní delakoholizované víno... arr3Na druhou adresu - doručení dárků pro obdarovanéKupte u nás dárek a my ho doručíme diskrétně, spolehlivě jako překvapení na druhou adresu pro... arr3Zasíláme na všechny výdejny Uloženka do celé ČRBalíkem na Uloženku do celé ČR - nabízíme Vám možnost odeslání zboží z Prahy k Vám na: VÝDEJNÍ... arr3Doprava objednávek - Rozvoz do domu i firmyDíky za Vaše kliknutí až sem - to co zde nabízíme je především rozvoz Vašich nákupů po Praze až... arr3Katalog dárků třeba jako Inspirace i pro VásKatalog Inspirace Letošní nabídka je opravdu bohatá. Z každé kategorie vždy to nejlepší.Lámete si... arr3Medové dorty Praha 1 -osobní odběr v centruAkce na MEDOVNÍK tento víkend v Praze. OSOBNĚ PRAHA ZDARMA+ Alergeny - Označení potravin prodej... arr3Alergeny + označení potravin a výrobků na produktové kartěOznačení potravin a výrobků na Stáčírně zde je viditelné označení před vlastním prodejem třeba... arr3Měrné jednotky a označení potravin a výrobků na produktové kartěInformace pro naše zákazníky před nákupem na dálku. Pokud nenajdete u našeho zboží, zejména...

AKCE MĚSÍCE

Cena pro vás: 964,0 Kč
Cena pro vás: 539,0 Kč
Cena pro vás: 149,0 Kč

Nejlepší cena

Cena pro vás: 699,0 Kč
Cena pro vás: 1 698,0 Kč

Prodejna » For Health
Hledáte vhodnou doménu? Forhealth je na prodej

Jestli se ti líbí, kup si ji tady a teď hned, zdraví bude, doména ne.

For Health se prodává

Vše pro Váš úspěch, jsme také na dobré adrese.

Kudy k nám aneb jak se k nám dostanete, metro B stanice Národní třída

Kdo nechce ztrácet čas registrováním a je velmi aktivní v přístupu k lidskému tělu, je tedy správně. Krásná doména For health je volná, vše pro ty, co chtějí záda bez bolesti, mají krásné a pružné tělo, pevnou řeč těla core, co nabízejí na na internetu svaly dlouhé, štíhlé, ale pevné, těm všem a i jiným dalším je naše adresa určena, je na prodej. Jste zde správně, pokud hledáte jméno, kde se dá prodávat a nabízet sportovní aktivita. Máte co nabídnout lidem na internetu, kteří touží kupovat online vaše zdravé produkty či služby for health?? Hledáte vhodnou doménu, které obsahuje slovo pouze? Je tady a jen vy můžete mít své vlastní produkty a služby na nejlepším místě, naše slovo, že vaše slovo bude tam, kde ho chcete mít. Kdyby bylo vše okolo u nás předmětem vašeho zájmu, můžete si krásně znějící a naprosto úžasně doménu u nás koupit.

KDO a CO JE BEZ ALKOHOLU - BONNE NOUVELLE?

kde ho koupím, kde ho seženu a jak??

Tady je SANS ALCOOL

Co to vlastně víme? Kde koupit to Bonne ihned bez objednání? Proč ho koupit online? Jak ho prodáváme? Jak se k Vám dostane? Kdo kupuje nealko víno? Kdo pije víno bez alkoholu? Pro koho je bez alkoholu určené? Komu dealko chutná a kdo se pro něj k nám stále a stále vrací??

Naše nabídka stojí 100% za Vaši pozornost

Už víme, proč zejména muži u nás nakupují

Bez alkoholu víno dělá jejich ženám štíhlé tělo

 

Jste vrcholový či rekreační sportovec a potřebujete je vlastní prezentaci?? Jste třeba pohybový specialista a lektor odborných seminářů a rekvalifikací v IQ POHYB AKADEMY, jste lektor a osobní trenér Pilates Clinic Method, jste lektor skupinových lekcí Pilates equipment, nabízíte cvičení na over ball, bosu, nabízíte pěnový válec, TRX, magic circle, big ball a další. Tak toto je asi ta správná adresa pro podnikání pro Vás. Hledáte a zkoušíte jak na internetu spojit sportovní a obchodní aktivitu, která by se Vám líbila?

Znáte, co potřebuje každé tělo při chůzi, stání, v práci, při sezení, pří řízeni auta, ve sportu?

Máte tři možnosti jak na to!!

Koupit si vlastní ale jinou, už to nebude ono, přidat tam někam mezery, ale stále to nebude ono, kombinací obou těchto možností a už vůbec to nebude to on. Stačí se jen rozhodnout a zhodnotit finanční možnosti a investici do dobrého jména.
Pokud máte dotazy? Na našich stránkách najdete na nás Kontakt

Tato doména www.forhealth.cz je na prodej. Je to správná cesta která pomůže i Vám při Vaší touze se prosadit s tím, co vlastníte pouze Vy, proto je adresa na internetu skutečně volná. Lidový název pro prodávání pro zdraví u nás už zlidověl i při prodeji online, nabízejte celý rok své produkty tam, kde se mu daří nejlépe. Jak již slovo napovídá, zájemce o tuto adresu by se měl zajímat ten, který něco o zdraví opravdu ví, kouzelnému slůvku health opravdu rozumí. Stejně jako řada dalších odvětví, také přímý prodej vznikl v USA, odkud si razil svou cestu do Evropy. Jeho kořeny však sahají jinde.

Forhealth dohromady se prodává, to zní dobře, ne? Tak neváhejte a kontaktujte nás, nabídněte nám svojí cenu, zeptejte se nás, jestli je ještě opravdu volná?

Počet těch, kteří si hledají (musejí) vedlejší zaměstnání, rok od roku postupně stoupá. Na přímý prodej přitom sází nejen žáci a studenti.

Přímý prodej má řadu výhod. Existuje hned několik pádných důvodů, proč se mu věnovat - na poli národohospodářském, v oblasti domácností, ze strany kupců, prodejců, i z makro a mikroekonomického hlediska.

Přímý prodej coby „doporučovaný obchod“ profituje z velké výhody, kterou je osobní doporučení k nákupu výrobků. Produkty, které nám doporučí známý, máme obecně za dobré a spolehlivé, a proto je při nákupu upřednostňujeme. Přímý prodej současně nabízí maximální pohodlí. Příjemné nakupování v domácím prostředí v kombinaci s kvalitním poradenstvím jsou tím, co činí přímý prodej tak úspěšným.

Právě díky těmto vzorcům chování, které jsou v přímém prodeji ověřeny zkušenostmi, partneři profitují. Přímý prodej spojuje vedlejší zaměstnání, práci z domova, svobodné hospodaření s časem a samostatnost s minimálním vstupním kapitálem, čímž se přirozeně stává vysoce atraktivním. Mnozí prodejní partneři změní vedlejší zaměstnání na hlavní a tím dále zvyšují své podnikatelské aktivity.

Potenciál přímého prodeje není zdaleka vyčerpán a v této oblasti lze celosvětově očekávat vzestupnou tendenci zájmu. Potřeba mít dvě zaměstnání, ale současně harmonický rodinný a pracovní život, je pro provozování přímého prodeje silným motorem