Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Úvod » Fuet Sticks 150g


        

Fuet Sticks 150g

Balené španělské trvanlivé klobásky a salámy

 

Dostupnost: Ze skladu Praha
Číslo produktu: Španělský Tapas G 008
Balení: Celofán
Produkt: Tapas
Cena pro vás: bez DPH: 56,5 Kč
Cena pro vás: s DPH (15 %):
65,0 Kč

Fuet Sticks 150g

Nakupte salám Fuet Extra za akční ceny,

Cena za 1ks/bal

už i u nás se můžete setkat s malou porcí tapas, s jejichž nepřebernými variantami se můžeme setkat téméř ve španělských barech. Podávají se plátky bagetky studené i teplé. Výrobek je perfektní i jako snack bez chleba, na studeném talíři nakrájený na tenké řezy či podávaný se zeleninou a se sýrem. Salám se vyrábí s čerstvého vepřového masa a různého koření. Suší se vzduchem 2-4 týdny.Fuet se konzumuje s chlebem, olivami a červeným vínem.

.Fuet se konzumuje s chlebem, olivami a červeným vínem. Naše salámy vám budou připadat, jakoby byly z jiného světa. A ony vlastně i z jiného světa jsou. Jsou ze světa, v němž se chemie nahrazuje poctivými surovinami a karcinogenní konzervanty několik staletí ověřenými metodami založenými na zcela přírodních ingrediencích. Všechny naše produkty jsou 100% čisté, tj. neobsahují ani stopové množství chemických aditiv. Jsou dokonalé vyzrálé na čerstvém vzduchu pohoří Sierry Nevady a vydrží vám doma v pokojové teplotě. Španělské Delikatesy už i u nás se můžete setkat s malou porcí tapas, s jejichž nepřebernými variantami se můžeme setkat téměř ve španělských barech. Podávají se plátky bagetky studené i teplé.
Výrobek je perfektní i jako snack bez chleba, na studeném talíři nakrájený na tenké řezy či podávaný se zeleninou a se sýrem.
Tradice tapas je už dávno rozšířená ze Španělska i k nám. Nabízíme vám kvalitní španělské delikatesy za dostupné ceny online. Prodáváme balené trvanlivé salámy Fuet, Llonganissa a jiné pochoutky a delikatesy. Tapas je synonymem pro malé občerstvení, degustační talířek či jednohubky. Chorizo, česky čorízo je salámová klasika. Salchichon je typický španělský slavná delikatesa. Lomito velmi populární španělská lahůdka. Připravte si španělský talíř s variací španělských salámů, který vždy obsahuje chorizo, salchichon a Lomo. Nakupte u nás Online. Španělské Delikatesy - Internetový prodej Specialit ze Španělska

Nabízíme vám kvalitní španělské delikatesy za dostupné ceny online. Prodáváme balené trvanlivé salámy, sušené maso jamon, balené sýry, španělské potraviny, vinný ocet, olivový olej, konzervované ovoce, ovčí a kozí sýr, Fuet extra NOEL, tapas a jiné pochoutky a lahůdky. Chorizo, česky čorízo je salámová klasika, která se na Pyrenejském poloostrově podává téměř všude. Salchichon je typický španělský slavná delikatesa. Další je Lomito. v poslední době velmi populární španělská lahůdka. Připravte si španělský talíř s variací španělských salámů, který vždy obsahuje chorizo, salchichon a lomo, tedy hřbet. Výdejní místa Praha. Posíláme po celé ČR. Výdejní místa zde.

Tradice tapas je už dávno rozšířená ze Španělska i k nám. Nabízíme vám kvalitní španělské delikatesy za dostupné ceny online. Prodáváme balené trvanlivé salámy Fuet, Llonganissa a jiné pochoutky a delikatesy. Tapas je synonymem pro malé občerstvení, degustační talířek či jednohubky. Chorizo, česky čorízo je salámová klasika. Salchichon je typický španělský slavná delikatesa. Lomito velmi populární španělská lahůdka. Připravte si španělský talíř s variací španělských salámů, který vždy obsahuje chorizo, salchichon a Lomo. Nakupte u nás Online