Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY-E-SHOP

Stacirna.cz - IČ 08729824
Národní 9, Praha 1 - Podle Gusta Obchod
778 088 158 - 7 - 19 hod
tel: 776 030 228 - prodejna 12- 19 hod
prodej(a)stacirna.cz
Jiří Polášek
Objednejte u nás s.r.o.

Novinky Marketu

arr3Výdejní místo Podle Gusta - MALL Point Praha 1Mall Point - výdejní místo Podle Gusta Praha 1 - Národní 9 je zde Rozšiřujeme možnosti, jak rychle... arr3Inca Botanica prodejna PrahaCelý aktuální sortiment ihned na prodej podle Gusta obchod Prodejna dům F. Topič, Národní 9,... arr3Naše prodejna na Národní 9, Praha 1Prodejna s výdejnou Praha 1:  Otevřeno: Po: 12:00 – 19:00Út: 12:00 – 19:00St: 11:00 – 13:00 | 14:00... arr3Nealkoholické Víno Praha - víno bez alkoholu také ihned v centruAkce na víno bez alkoholu tento týden Nealkoholické víno - Nakupte kvalitní delakoholizované víno... arr3Na druhou adresu - doručení dárků pro obdarované - po PrazeKupte u nás dárek a my ho doručíme diskrétně, spolehlivě jako překvapení na druhou adresu pro... arr3Zasíláme na všechny výdejny Uloženka do celé ČRBalíkem na Uloženku do celé ČR - nabízíme Vám možnost odeslání zboží z Prahy k Vám na: VÝDEJNÍ... arr3Doprava objednávek - Rozvoz do domu i firmyDíky za Vaše kliknutí až sem - to co zde nabízíme je především rozvoz Vašich nákupů po Praze až... arr3Katalog dárků třeba jako Inspirace i pro VásKatalog Inspirace Letošní nabídka je opravdu bohatá. Z každé kategorie vždy to nejlepší.Lámete si... arr3Medové dorty Praha 1 -osobní odběr v centruAkce na MEDOVNÍK tento víkend v Praze. OSOBNĚ PRAHA ZDARMA+ Alergeny - Označení potravin prodej... arr3Alergeny + označení potravin a výrobků na produktové kartěOznačení potravin a výrobků na Stáčírně zde je viditelné označení před vlastním prodejem třeba... arr3Měrné jednotky a označení potravin a výrobků na produktové kartěInformace pro naše zákazníky před nákupem na dálku. Pokud nenajdete u našeho zboží, zejména...

AKCE MĚSÍCE

Cena pro vás: 450,0 Kč

Nejlepší cena

Cena pro vás: 699,0 Kč
Cena pro vás: 429,0 Kč
Cena pro vás: 149,0 Kč

Prodejna » Kolonial
Hledáte vhodnou doménu? Koloniál je na prodej

Jestli se ti líbí, kup ji tady a teď

Koloniál se prodává

Vše pro Váš úspěch, jsme také na dobré adrese.

Kudy k nám aneb jak se k nám dostanete, metro B stanice Národní třída

Online prodej potravin jen kvete. Máte zájem o koloniál? Je na prodej! A proč Praha. Hlavní město je jen jedno, má nejvíc obyvatel a prakticky dělá stejně největší tržby.

Hledáte vhodnou doménu, které obsahuje slovo koloniál? Je tady a jen vy můžete mít své vlastní produkty a služby na nejlepším místě, naše slovo, že vaše slovo tam budete mít. Kdyby bylo vše okolo koloniálu předmětem vašeho zájmu, můžete si krásně znějící a naprosto užasnou jednoslovnou doménu u nás koupit.

Tato doména www.koloniálpraha.cz je na prodej. Je to správná cesta která pomůže i Vám při Vaší touze se prosadit,  proto je adresa na internetu skutečně volná. Lidový název pro prodávání online už zlidověl i při prodeji všeho, nabízejte celý rok své produkty tam, kde se mu daří nejlépe. Jak již slovo napovídá, zájemce o tuto adresu by se měl zajímat ten, který slovu koloniál opravdu rozumí. Co prodávají jinde nám je jedno, naše doména se prodává, tak neváhejte a kontaktujte nás, nabídněte svojí cenu a zeptejte se nás, jestli je ještě volná?

Mimochodem, nás bylo opravdu jen pět. Koloniál obchod na rozdíl od smíšeného zboží směl vést koloniální čili tak zvané osadnické zboží. A kdo za nás chtěl, musel být vyučen a znát vše o zbožíznalectví. Musel umět tedy znát i koloniální kávu, čaj, kakao, vše co kolonisté z kolonií vozily do Evropy na prodej! Ano, ne komunisté, ani socialisté, ale kapitalisti. Kapitalista je ten, co vlastní a vykořisťuje jiné, ne sám sebe. A dnes? Vlastně dnes už je to jedno. Koloniál je všechno a nabízí více jak 20000 položek. V koloniálu se dá dnes koupit úplně všechno.