Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY-E-SHOP

Stacirna.cz - IČ 08729824
Národní 9, Praha 1 - Podle Gusta Obchod
778 088 158 - 7 - 19 hod
tel: 776 030 228 - prodejna 12- 19 hod
prodej(a)stacirna.cz
Jiří Polášek
Objednejte u nás s.r.o.

Novinky Marketu

arr3Výdejní místo Podle Gusta - MALL Point Praha 1Mall Point - výdejní místo Podle Gusta Praha 1 - Národní 9 je zde Rozšiřujeme možnosti, jak rychle... arr3Inca Botanica prodejna PrahaCelý aktuální sortiment ihned na prodej podle Gusta obchod Prodejna dům F. Topič, Národní 9,... arr3Naše prodejna na Národní 9, Praha 1Prodejna s výdejnou Praha 1:  Otevřeno: Po: 12:00 – 19:00Út: 12:00 – 19:00St: 11:00 – 13:00 | 14:00... arr3Nealkoholické Víno Praha - víno bez alkoholu také ihned v centruAkce na víno bez alkoholu tento týden Nealkoholické víno - Nakupte kvalitní delakoholizované víno... arr3Na druhou adresu - doručení dárků pro obdarované - po PrazeKupte u nás dárek a my ho doručíme diskrétně, spolehlivě jako překvapení na druhou adresu pro... arr3Zasíláme na všechny výdejny Uloženka do celé ČRBalíkem na Uloženku do celé ČR - nabízíme Vám možnost odeslání zboží z Prahy k Vám na: VÝDEJNÍ... arr3Doprava objednávek - Rozvoz do domu i firmyDíky za Vaše kliknutí až sem - to co zde nabízíme je především rozvoz Vašich nákupů po Praze až... arr3Katalog dárků třeba jako Inspirace i pro VásKatalog Inspirace Letošní nabídka je opravdu bohatá. Z každé kategorie vždy to nejlepší.Lámete si... arr3Medové dorty Praha 1 -osobní odběr v centruAkce na MEDOVNÍK tento víkend v Praze. OSOBNĚ PRAHA ZDARMA+ Alergeny - Označení potravin prodej... arr3Alergeny + označení potravin a výrobků na produktové kartěOznačení potravin a výrobků na Stáčírně zde je viditelné označení před vlastním prodejem třeba... arr3Měrné jednotky a označení potravin a výrobků na produktové kartěInformace pro naše zákazníky před nákupem na dálku. Pokud nenajdete u našeho zboží, zejména...

AKCE MĚSÍCE

Cena pro vás: 899,0 Kč
Cena pro vás: 859,0 Kč

Nejlepší cena

Cena pro vás: 139,0 Kč
Cena pro vás: 350,0 Kč

Prodejna » Lékárna
Hledáte vhodnou doménu? Internetová lékárna je na prodej

Registrujte si právě doménu? Jestli se ti líbí ta naše, kup si třeba celou lékárnu tady, lékárna je na prodej, prodává se tady a teď hned. Také chcete při prodávání online nabízet léky? Nabídněte nám cenu, kontaktujte nás v Praze, právní garance, jistota, poradenství, změna držitele přímo u registrátora. Kudy k nám aneb jak se k nám dostanete, metro B stanice Národní třída


výdejní místo národní tř.

Mohla by se Vám líbit naše jasně definovaná doména. Chcete se pustit do provozování internetového obchodování? Jste výrobci, dovozci, máte vlastní lékarnu, nebo dokonce propagujete pilulky a léky? Máte co nabídnout lidem na internetu, kteří touží kupovat online Hledáte vhodnou doménu? Jste internetová lékárna s kamennou prodejnou? Nabízíte volně prodejné léky, potravinové doplňky, kosmetiku a další? Nabízíte výrobek, který neprodává žádný obchod s kamennou pobočkou?

Slovo internetová lékárna slýcháme ve svém okolí stále častěji. Ale víte, co znamená a potřebujete si ji pro sebe registrovat?

Jste správně, jste také v prodejně, kde je také na výběr mnoho praktických a internetových volných domén. Je tady a jen vy můžete mít své vlastní produkty a služby na nejlepším místě, naše slovo, že vaše slovo tam budete mít. Kdyby bylo vše okolo léků, lékařů, lékárníků předmětem vašeho zájmu, můžete si krásně znějící a naprosto užasnou jednoslovnou doménu u nás koupit.

Váš nový internetový obchod by měl být jedním z velkých hráčů na trhu s léky, se zdravou výživou, s doplňky stravy, přírodní kosmetikou, zdravotními přístroji, zdravotnickými knihami nejen v České republice, ale zejména v celé EU.

Majitelé by v dnešní době měli kláct maximální důraz na spokojenost všech zákazníků, kteří žijí či se pohybují v celé Evropské Unii. Kvalita, schopnosti a důvěra k internetového obchodu by měla být také velmi dobře prověřena hodnocením všech vašich budoucích zákazníků. Najít Vás, vaši firmu a vaše nové stránky by měly lidé i na Faceboooku, to je dnes IN. Udělejte si z návštěvníka vašich stránek svého dalšího věrného zákazníka.

Tato doména www.internetovalekarna.eu je na prodej. Je to správná cesta která pomůže i Vám při Vaší touze se prosadit, proto je adresa na internetu skutečně volná. Lidový název pro prodávání léků z lékárny už zlidověl i při prodeji online, nabízejte celý rok své produkty tam, kde se mu daří nejlépe. Jak již slovo napovídá, zájemce o tuto adresu by se měl zajímat ten, který všem lékům či lékárně na internetu opravdu rozumí. Lékárna pod Poliklinikou v Praze se tedy právě prodává, tak neváhejte a kontaktujte nás, nabídněte svojí cenu a zeptejte se nás, jestli je ještě volná? Stačí chtít, mít cíl a dostatek dovedností, kontaktů, schopných lidí a financí a je Vaše