Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Úvod » Grappa » Marzadro » Marzadro la Trentina Tradizionale Grappa 0,7


        

Marzadro la Trentina Tradizionale Grappa 0,7

Typická italská pálenka z matolin hroznů vinné révy

 

Dostupnost: Již vyprodáno!
Číslo produktu: Marzadro 01
Balení: sklo 0,70
Produkt: Pálenka z vína a hroznů
Značka: Marzadro
Země původ: Itálie
Typ: Mladá
Odrůda vína: Cuvée
Druh destilátu: Grappa
Cena pro vás::
1 189,0 Kč ( Nejme plátci DPH )

Marzadro la Trentina Tradizionale Grappa 0,7

Tradičná pálenky byla vyrobená tradičně pečlivou destilací z hroznů odrůd Teroldego, Marzemino a Merlotu, což jsou typické Italské odrůdy tohoto regionu. Je charakteristicky čerstvá a elegantně suchá.

Byla vyrobená pečlivou destilací z hroznů odrůd Teroldego, Marzemino a Merlotu. Jde o typické odrůdy tohoto regionu. Je charakteristicky čerstvá a elegantně suchá. V samém srdci Vallagariny se pro Vád zrodila destilační rodinná stáčírna jménem Marzadro. Leží mezi kopci, kde se rodí jedny z nejoceňovanějších a nejprestižnějších hroznů z vinic v oblasti Trentino. Zkušenostmi, již přes půl století předávanými z dědy na tátu, z otce na syna a ze syna na Sabinu. takže zde vládne dlouhá tradice v umění destilovat, pálit a stáčet pálenku z hroznů. Celá rodina věnovala také své úsilí a profesionalitu typickým italským destilátům la grappa a dosáhla v této kategorii destilátů vynikajících úspěchů. Destilace výlisků jen z vybraných odrůd a jen z oblasti Vallagarina vychází z místních tradičních metod, které uchovávají nezměněné a původní vůně typické pro údolí Trentina. Tak se zastavte a ochutnejte tento božský nápoj z Itálie, rozhodně stojí za to