Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

Zastavte se na prodejně

kde můžete nakoupit přímo i bez objednání. Rádi vám poradíme s výběrem

Podle Gusta obchod

Národní 9, Praha 1

prodejna je uvnitř v domě

Po-Pá: 12-19 hod

Provozovatelem kamenné prodejny podle Gusta obchod

je firma: Obchod onlines.r.o.: IČ 09879552

Potřebujete informace?

Poradíme vám s výběrem

Tel: 778 088 158

KONTAKTY-E-SHOP

Stacirna.cz
Provozovatel e-shopu: IČ0 9879552
jp@stacirna.cz
tel: 778088158
Obchod online s.r.o.

Novinky Marketu

arr3Výdejní místo Podle Gusta Praha 1Mall Point - výdejní místo Podle Gusta Praha 1 - Národní 9  WEDO - Rozšiřuje možnosti, jak rychle a... arr3Inca Botanica prodejna PrahaCelý aktuální sortiment ihned na prodej podle Gusta obchod Prodejna dům F. Topič, Národní 9,... arr3Produktové fotoUpozornění v obchodě na dálku před skutečným nákupem v eshopu www.stacirna.cz Fotografie naši... arr3Obchod Praha 1Prodejna a výdejní místo objednávek na Národní 9, Praha 1 - vestibul uvnitř zde - v domě Otevřeno:... arr3Nealkoholické Víno Praha - víno bez alkoholu také ihned v centruAkce na víno bez alkoholu tento týden Nealkoholické víno - Nakupte kvalitní delakoholizované víno... arr3Na druhou adresu - doručení dárků pro obdarovanéKupte u nás dárek a my ho doručíme diskrétně, spolehlivě jako překvapení na druhou adresu pro... arr3Zasíláme na všechny výdejny Uloženka do celé ČRBalíkem na Uloženku do celé ČR - nabízíme Vám možnost odeslání zboží z Prahy k Vám na: VÝDEJNÍ... arr3Alergeny + označení potravin a výrobků na produktové kartěOznačení potravin a výrobků na Stáčírně zde je viditelné označení před vlastním prodejem třeba...

Nejlepší cena

Cena pro vás: 699,0 Kč
Cena pro vás: 450,0 Kč
Cena pro vás: 450,0 Kč

Označování » Měrné jednotky
Měrné údaje jsou povinné údaje u balených potravinářských výrobků

Protože Vám nabízíme a prodáváme i balené potraviny, musíme Vám před nákup na dálku uvádět také měrné ceny, takže už i v e-shopu, kde si chcete koupit online.

Měrnou jednotkou množství se dle § 13 zákona o cenách rozumí 1 kilogram, 1 litr. Zákon o cenách ovšem určuje, kdy obchodníci nemusí měrnou cenu uvádět. Jedná se o tyto případy:
pokud je měrná cena shodná s prodejní cenou, u výrobků, u kterých by vzhledem k jejich povaze nebo účelu takové označení nebylo vhodné nebo by bylo zavádějící (jde například o různé dekorační  cukrovinky, čokoládové figurky a jiné výrobky fantaskních tvarů),u výrobků podléhajících významným změnám na objemu nebo hmotnosti (třeba pokrmy v prášku),při změně ceny z důvodu nebezpečí znehodnocení výrobku podléhajícího rychlé zkáze, (jedná se o výrobky, které vzhledem k blížícímu se datu spotřeby („spotřebujte do“) jsou ve slevě, a nebo kterým prošla doba minimální trvanlivosti),u kombinace různých výrobků v jednom obalu,u výrobků, které jsou nabízeny během poskytování služby (jedná se o zboží nabízené na jídelních lístcích při poskytování hostinských služeb či třeba při doplňkovém prodeji zboží u ubytovacích služeb),u dražeb a nabídky uměleckých děl a starožitností.

Tato povinnost se vztahuje i na e-shopy, jelikož i prostřednictvím e-shopu dochází k prodeji a koncový zákazník- spotřebitel, tak musí být informován stejným způsobem jako spotřebitel, který nakupuje v kamenném obchodě.

Ve smyslu zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění, jehož je Česká obchodní inspekce dozorovým orgánem, je prodávající dle ust. § 12 odst. 1 povinen informovat v souladu s cenovými předpisy (viz níže) spotřebitele o ceně prodávaných výrobků nebo poskytovaných služeb zřetelným označením výrobku cenou nebo informaci o ceně výrobků či služeb jinak vhodně zpřístupnit.

Prodávající je při prodeji spotřebního zboží konečnému spotřebiteli povinen označit je cenou platnou v okamžiku nabídky a vztaženou k prodávanému jednotkovému množství zboží a určeným podmínkám, nebo je povinen zpřístupnit na viditelném místě informaci o této ceně formou ceníků, vývěsky nebo jiným přiměřeným způsobem.

Dále pak, pokud zákon o cenách nebo zvláštní právní předpis nestanoví jinak, musí být balené výrobky (tj. výrobky mražené, chlazené, příp. čerstvé, u kterých je již od výrobce uvedena jejich hmotnost) označeny

a) cenou baleného výrobku (dále jen "prodejní cena") a

b) cenou za měrnou jednotku množství výrobku (dále jen "měrná cena").

Povinnost tímto způsobem označovat výrobky, tzn. prodejní cenou současně s měrnou cenou, se vztahuje mimo jiné na balené potravinářské výrobky, které jsou v souladu se zvláštním právním předpisem (zák. č. 110/1997 Sb., v platném znění) označeny údajem o množství, objemu či hmotnosti výrobku.

Měrné jednotky v našem e-shopu postupně začínáme uvádět u všech produktů v detailu produktu, nebo na produktové kartě. Prodej v měrných jednotkách budete mít uveden postupně všude tam, kde to přesně vyžaduje zákon o ceně. Proto Vás upozorňuje předem na naši povinnost informovat Vás, naše zákazníky, spotřebitele v souladu s cenovými předpisy zakotvenými v § 12 zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, že pokud je tam nenajdete, rádi Vám je pošleme, sdělíme, doplníme, přepočítáme.