Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY-E-SHOP

Stacirna.cz
Provozovatel e-shopu: IČ 08729824
jp@stacirna.cz
tel: 778088158
Objednejte u nás s.r.o.

Novinky Marketu

arr3Výdejní místo Podle Gusta Praha 1Mall Point - výdejní místo Podle Gusta Praha 1 - Národní 9  WEDO - Rozšiřuje možnosti, jak rychle a... arr3Inca Botanica prodejna PrahaCelý aktuální sortiment ihned na prodej podle Gusta obchod Prodejna dům F. Topič, Národní 9,... arr3Produktové fotoUpozornění v obchodě na dálku před skutečným nákupem v eshopu www.stacirna.cz Fotografie naši... arr3Obchod Praha 1Prodejna a výdejní místo objednávek na Národní 9, Praha 1 - vestibul uvnitř zde - v domě Otevřeno:... arr3Nealkoholické Víno Praha - víno bez alkoholu také ihned v centruAkce na víno bez alkoholu tento týden Nealkoholické víno - Nakupte kvalitní delakoholizované víno... arr3Na druhou adresu - doručení dárků pro obdarovanéKupte u nás dárek a my ho doručíme diskrétně, spolehlivě jako překvapení na druhou adresu pro... arr3Zasíláme na všechny výdejny Uloženka do celé ČRBalíkem na Uloženku do celé ČR - nabízíme Vám možnost odeslání zboží z Prahy k Vám na: VÝDEJNÍ... arr3Doprava objednávek - Rozvoz do domu i firmyDíky za Vaše kliknutí až sem - to co zde nabízíme je především rozvoz Vašich nákupů po Praze až... arr3Katalog dárků třeba jako Inspirace i pro VásKatalog Inspirace Letošní nabídka je opravdu bohatá. Z každé kategorie vždy to nejlepší.Lámete si... arr3Medové dorty Praha 1 -osobní odběr v centruAkce na MEDOVNÍK tento víkend v Praze. OSOBNĚ PRAHA ZDARMA+ Alergeny - Označení potravin prodej... arr3Alergeny + označení potravin a výrobků na produktové kartěOznačení potravin a výrobků na Stáčírně zde je viditelné označení před vlastním prodejem třeba... arr3Měrné jednotky a označení potravin a výrobků na produktové kartěInformace pro naše zákazníky před nákupem na dálku. Pokud nenajdete u našeho zboží, zejména...

AKCE MĚSÍCE

Nejlepší cena

Cena pro vás: 699,0 Kč
Cena pro vás: 18,0 Kč
Cena pro vás: 500,0 Kč

Bylinky » Na riziko
Na riziko

Dary z přírody a bylinky na prevenci anebo, raději než se léčit, tak se vůbez neléčit

Dary přírody & bylinné směsi je kategorie - kde najdete produkty z přírody, doplňky stravy, afrodiziaka, přírodní čaje, antidepresiva, antioxidanty - vše pro detoxikaci, bylinné směsi na regeneraci, na mozek i na stres, i skvělé superpotraviny. Přírodní produkty For Health jsou produkty bez chemických látek, bez konzervantů či barviv. Prodáváme to nejlepší z přírody pro vaše skutečné zdraví.

Kup zde a zdarma vyzvedni podle Gusta na Národní 9, Praha 1. Přírodní produkty doručíme i celá ČR až domů.

Léčivé byliny z Amazonie zde vyhledávejte a kupte podle různých druhů a typů obtíží

Na rakovinu umírá v Česku stále hodn lidí. Navíc přibývá pacientů, kteří se dožijí několika různých nádorů. S tím, jak naše populace stárne, má člověk větší riziko, že se nádoru dožije. V poslední době se registruje čím dál více pacientů, u kterých se vyléčí jeden nádor, ale vyvine se u nich druhý, třetí i čtvrtý nádor. 

Největším současným strašákem vzbuzujícím obavy je nádorové onemocnění

Zde je riziko úmrtí u různých typů nádorů  v přepočtu na 100 tisíc obyvatel)

Typ nádoru              Výskyt      Úmrtnost       Procento 

Slinivka břišní            20,7          18,9              92 %  
Játra                           8,6             7,7              89 %
Žlučník                       8                6,8               85 %  
Plíce, průdušky         62,5           51                 81,6 %
Žaludek                     13,9          10,1               72 %
Střevo a konečník     75,6          33,05             44 %  
Hrdlo děložní             16,2           6,3               38,8 %  
Prso                         133             30,7              22,5 %
Prostata                   135,8          27,2              20 %
Melanom kůže           23,1           3,6               15,6 %    
Štítná žláza              10,6             0,7                 7 %

Zdroj: Národní onkologický registr

Věděli jste, že některé oblíbené druhy koření nebo bylinek nejenom báječně ochutí jídlo, ale jsou také efektivními pomocníky v prevenci. Na slinivku, na játra, na žlučník, na plíce, na průdušky, na žaludek, na střeva, na konečník, na prsa, na dělohu, na prsa, na prostatu, na kůži, na štítnou žlázu i na hlavu, na nádorová onemovnění je tu bylinná směs zvaná Rudý strom. 

Existují v prodeji i další skvělé amazonské bylinky a superpotraviny z Peru k obraně organismu. Jen je potřeba je znát, umět a chtít je využít.

Když si tuto skutečnost náš zákazník uvědomí, najednou ztratí pocit bezmocnosti a dojde k přesvědčení, že může vzít osud do svých rukou.

Prevence je však klíčová. Upravit životosprávu, změnit životní hodnoty, relaxovat, sportovat či dodat tělu, co postrádá. Proto to má stáčírna na prodej také produkty zdraví s osnačením For Health, které obsahují potřebné vitamíny, silné stopové prvky, hormony. Změnit zažité zvyklosti je mnohdy velice těžké. Člověk je k tomu mnohdy donucen až zásahem do jeho života, vlastní nemocí nebo nemocí blízkého.

Málokdo žijeme v souladu s přírodou a tak mnoho z nás platí tvrdě za své chyby. Při vztahu k této nemocím typu rakovina je možné se řídit heslem

Zastavte zlo, dokud neexistuje, předejděte nemocem, zadržte poruchu, pokud se neprojeví.

Vnitřní rovnováha je tím kořenem, ze kterého vyrůstají všechny lidské vlastnosti. Vše jde změnit, chce to jen mít vůli a ochutu se změnit.