Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY-E-SHOP

Stacirna.cz - IČ 08729824
Národní 9, Praha 1 - Podle Gusta Obchod
778 088 158 - 7 - 19 hod
tel: 776 030 228 - prodejna 12- 19 hod
prodej(a)stacirna.cz
Jiří Polášek
Objednejte u nás s.r.o.

Novinky Marketu

arr3Výdejní místo Podle Gusta - MALL Point Praha 1Mall Point - výdejní místo Podle Gusta Praha 1 - Národní 9 je zde Rozšiřujeme možnosti, jak rychle... arr3Inca Botanica prodejna PrahaCelý aktuální sortiment ihned na prodej podle Gusta obchod Prodejna dům F. Topič, Národní 9,... arr3Naše prodejna na Národní 9, Praha 1Prodejna s výdejnou Praha 1:  Otevřeno: Po: 12:00 – 19:00Út: 12:00 – 19:00St: 11:00 – 13:00 | 14:00... arr3Nealkoholické Víno Praha - víno bez alkoholu také ihned v centruAkce na víno bez alkoholu tento týden Nealkoholické víno - Nakupte kvalitní delakoholizované víno... arr3Na druhou adresu - doručení dárků pro obdarované - po PrazeKupte u nás dárek a my ho doručíme diskrétně, spolehlivě jako překvapení na druhou adresu pro... arr3Zasíláme na všechny výdejny Uloženka do celé ČRBalíkem na Uloženku do celé ČR - nabízíme Vám možnost odeslání zboží z Prahy k Vám na: VÝDEJNÍ... arr3Doprava objednávek - Rozvoz do domu i firmyDíky za Vaše kliknutí až sem - to co zde nabízíme je především rozvoz Vašich nákupů po Praze až... arr3Katalog dárků třeba jako Inspirace i pro VásKatalog Inspirace Letošní nabídka je opravdu bohatá. Z každé kategorie vždy to nejlepší.Lámete si... arr3Medové dorty Praha 1 -osobní odběr v centruAkce na MEDOVNÍK tento víkend v Praze. OSOBNĚ PRAHA ZDARMA+ Alergeny - Označení potravin prodej... arr3Alergeny + označení potravin a výrobků na produktové kartěOznačení potravin a výrobků na Stáčírně zde je viditelné označení před vlastním prodejem třeba... arr3Měrné jednotky a označení potravin a výrobků na produktové kartěInformace pro naše zákazníky před nákupem na dálku. Pokud nenajdete u našeho zboží, zejména...

AKCE MĚSÍCE

Cena pro vás: 1 099,0 Kč
Cena pro vás: 1 199,0 Kč

Nejlepší cena

Cena pro vás: 439,0 Kč
Cena pro vás: 429,0 Kč
Cena pro vás: 1 349,0 Kč

Prodejna » Pekárna
Hledáte vhodnou doménu? Pekárna je na prodej

Jestli se ti líbí, kup ji tady a teď

Pekárna se prodává

Vše pro Váš úspěch, jsme také na dobré adrese.

Kudy k nám aneb jak se k nám dostanete, metro B stanice Národní třída

Jó, pekař peče housky a málo mě má rád, očíčka má ouzký, jak mě hledá! Doména a slovo je na prodej. Popis: - pro zájemce know-how pro pekařskou a cukrářskou výrobu, výborné akvizice, podle nás můžete na této doméně provozovat i prodej domácích pekáren.

A proč Praha? Jsou zde také volné pekárny, kde se dá péct třeba bezlepkové pečivo a kde se dá sehnat postoupení výrobních prostor s výbornou dostupností. V hlavním městě se často nejde vše připravené. kdo chce, může klidně začít ihned. Stačí ráno brzo vstát. Ve výrobně může být i zavedená vzduchotechnika, kapacitní chlaďák, sklady, kanceláře, sociální zázemí, manipulační rampa, prodejna, vybavení, auto. Jen to těsto si přinesete sami. Je to něco, co tu chybí?? A len ta trúba, ta trúba nám tuná schází.

Jestli se ti líbí, kup si ji tady a teď hned, jíst a péct se bude pořád, doména pekárna asi už nebude

Také chcete při prodávání online nabízet čerstvý chléb z nejlepší mouky?? Vaše housky, rohlíky, koláče, vánočky, bochánky, dalamánky dorty, sladké či výrobky z nich? Mohla by se Vám líbit naše jasně definovaná doména. Chcete se pustit do provozování internetového obchodování v Praze? Jste pekárna, pekařství, máte obchod či snad jste přímo pekař? Máte co nabídnout lidem na internetu, kteří touží kupovat online produkty z pekárny??

Hledáte vhodnou doménu? Jste to Vy, máte opravdu zájem, nabízíte jen to nejlepší z nejlepších?

Je tady a jen vy můžete mít své vlastní produkty a služby na nejlepším místě, naše slovo, že vaše slovo tam, kde ho chcete mít. Upečte jim z nejvybranějších surovin ten nejbáječnější pekařský výrobek a nabídněte jim ho na své vlastní adrese.

Kdyby bylo vše okolo pekařství či snad přímý prodej v Praze předmětem vašeho zájmu, můžete si krásně znějící a naprosto úžasně znějící doménu u nás koupit. Naprosto unikátní příležitost pro milovnice, které zbožňují pekaře

Tato doména www.pekárnapraha.cz je na prodej. Je to správná cesta která pomůže i Vám při Vaší touze se prosadit, proto je adresa na internetu skutečně volná. Lidový název pro prodávání pečiva už zlidověl i při prodeji online, nabízejte celý rok své produkty tam, kde se mu daří nejlépe. Jak již slovo napovídá, zájemce o tuto adresu by se měl zajímat ten, který pekařině a pekařství opravdu rozumí. Pekárna dohromady se prodává, tak neváhejte a kontaktujte nás, nabídněte svojí cenu a zeptejte se nás, jestli je ještě volná?

Mimochodem, ta Vaše anonymní nabídka na krmné pečivo pro hospodářská zvířata, jednalo se o mix chleba, rohlíky, koláče byla pro nás příliš nízká. A potřebujeme Vaše jméno, telefon, email. Musíme s někým komunikovat. Anonymně nejednáme a ani neodpovídáme. Pracujeme jen s právní garancí. Náš právník se jmenuje Vilém, očíčka má ouzský a věčně chtěl by spát. Tak si pospěšte