Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY-E-SHOP

Stacirna.cz - IČ 08729824
Národní 9, Praha 1 - Podle Gusta Obchod
778 088 158 - 7 - 19 hod
tel: 776 030 228 - prodejna 12- 19 hod
prodej(a)stacirna.cz
Jiří Polášek
Objednejte u nás s.r.o.

Novinky Marketu

arr3Výdejní místo Podle Gusta - MALL Point Praha 1Mall Point - výdejní místo Podle Gusta Praha 1 - Národní 9 je zde Rozšiřujeme možnosti, jak rychle... arr3Inca Botanica prodejna PrahaCelý aktuální sortiment ihned na prodej podle Gusta obchod Prodejna dům F. Topič, Národní 9,... arr3Naše prodejna na Národní 9, Praha 1Prodejna s výdejnou Praha 1:  Otevřeno: Po: 12:00 – 19:00Út: 12:00 – 19:00St: 11:00 – 13:00 | 14:00... arr3Nealkoholické Víno Praha - víno bez alkoholu také ihned v centruAkce na víno bez alkoholu tento týden Nealkoholické víno - Nakupte kvalitní delakoholizované víno... arr3Na druhou adresu - doručení dárků pro obdarované - po PrazeKupte u nás dárek a my ho doručíme diskrétně, spolehlivě jako překvapení na druhou adresu pro... arr3Zasíláme na všechny výdejny Uloženka do celé ČRBalíkem na Uloženku do celé ČR - nabízíme Vám možnost odeslání zboží z Prahy k Vám na: VÝDEJNÍ... arr3Doprava objednávek - Rozvoz do domu i firmyDíky za Vaše kliknutí až sem - to co zde nabízíme je především rozvoz Vašich nákupů po Praze až... arr3Katalog dárků třeba jako Inspirace i pro VásKatalog Inspirace Letošní nabídka je opravdu bohatá. Z každé kategorie vždy to nejlepší.Lámete si... arr3Medové dorty Praha 1 -osobní odběr v centruAkce na MEDOVNÍK tento víkend v Praze. OSOBNĚ PRAHA ZDARMA+ Alergeny - Označení potravin prodej... arr3Alergeny + označení potravin a výrobků na produktové kartěOznačení potravin a výrobků na Stáčírně zde je viditelné označení před vlastním prodejem třeba... arr3Měrné jednotky a označení potravin a výrobků na produktové kartěInformace pro naše zákazníky před nákupem na dálku. Pokud nenajdete u našeho zboží, zejména...

AKCE MĚSÍCE


Prodejna
Uvnitř ve vestibulu: Dům F. Topič, Národní 9, Praha 1

Kupte a odneste ihned i bez objednání. Přijeďte za námi, klikni kde jsme a jak se k nám do centra Prahy dostanete. Skočte si na Národní třídu číslo 9. Lihoviny & destiláty, vína, luxusní značky a dárky. Různé druhy alkoholu za skvělé ceny. Oblíbený alkohol najdete v domě U Topičů, v přízemí. Výběr ze stovek známých značek, osobní odběr zdarma

Jak se k nám dostanete - zde je mapa + Otevřeno: 

Po: 12:00 – 19:00, Út: 12:00 – 19:00, St: 11:00 – 13:00 | 14:00 – 19:00, Čt: 12:00 – 19:00
Pá: 11:00 – 13:00 | 14:00 – 19:00, So-Ne a Státní Svátky: zavřeno. Telefon na prodejnu: 776 030 228. Dostupnost MHD: Nedaleko tramvajové zastávky Národní divadlo, linky 6, 9, 18 a 22

Zajímáš se dárky k svátku, k narozeninám? Jukni do našeho eshopu, klikni zde 

98,9% našich spokojených zákazníků a uspokojených zákaznic náš obchod u Národního divadla a kavárny Slávia vřele doporučuje. Mají s námi dobrou zkušenost ze svých nákupů a výdejního místa Uloženky a MALL Point. Jsme jejich oblíbená prodejna a výdejní místo na dobré adrese. Strategická poloha, kam mají všichni blízko.

Prodejna Stáčírny Praha 1 - kamenná prodejna. Kde nás v Praze najdete? Nejsme jen internetový obchod. V tomto domě máme také svou kamennou prodejnu. Chcete si svojí objednávku vyzvednout osobně? Potřebujete něco odnést co nejdříve, bez čekání? Nejlepší je na nic nečekat, vydat se na cestu a zastavit se u nás. S výběrem rádi pomůžeme. V prodeji se vyznáme  a k zákazníkům máme vřelý vztah.

Prague Souvenirs - The Best Souvenirs to Bring Back Home from Prague - Czech and Slovak spirits & liqueurs. Buy spirits from Czech Republic at our shop at the famous house of F. Topic  = right here

Výdejní místo - MALL Point Praha 1

Využijte výdejní místo a prodejnu na Národní 9 č 9, vchod u Raiffeisenbank naproti Národnímu divadlu. Osobní odběr podle Gusta, dobrá dostupnost v centru, široký sortiment, kvalitní služby a perfektní servis.

MALL výdejní místo Praha 1 se nachází v přízemí domu F- Topič. Mall.cz vlastní obrovský sklad za Prahou a každý den k nám vozí své zásilky, malé i velké objednávky, mezi které patří bílé zboží, elektronika, šperky, foto, sport, hračky, design a styl, PC a mobily, chovatelské potřeby a hobby a mnoho dalších. Tak si vyberte nás.

Prodejna a nákup v centru Prahy-převzetí objednávek

Prodejna v domě U Topičů je provozovna firmy Stáčírna s.r.o číslo 2 - provozovna je to pevnáJsme na Národní třídě, jsme kousek od Vás. Kup si zde a odnes IHNED to, na co máš chuť. Zde, v domě U Topičů je naše prodejna, kde najdete to, co chcete odnést ihned z centra města. Jsme na Národní třídě, jsme kousek od Vás. Kup a odnes IHNED. Pokud potřebujete s čímkoli poradit, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám poradíme nebo vše vysvětlíme. Pište na e-mail prodej@stacirna.cz, i volejte v pracovní dny na prodejnu 776 030 228, i na rozvoz 778 088 158

Praha 1, Národní třída 9 - Dům u Topičů - uvnitř domu- ve vestibulu - vejděte do domu

Otevřeno:

Po: 12:00 – 19:00

Út: 12:00 – 19:00

St: 11:00 – 13:00 | 14:00 – 19:00

Čt: 12:00 – 19:00

Pá: 11:00 – 13:00 | 14:00 – 19:00

So-Ne: zavřeno

PRODEJNA A VÝDEJNÍ MÍSTO PRAHA 1 - OSOBNÍ ODBĚR - NÁRODNÍ 9

Objednávky se musí vyzvednout do 10 dnů! Platba pouze v hotovosti na místě!

Dům u Topičů - uvnitř domu- ve vestibulu - vejděte do domu !!! Pondělí - Pátek: 12-18 hod

Spojení: tramvaj č. 6,9,18,22 - zástávka Národní divadlo cca 70m; metro B stanice Národní třída


výdejní místo národní tř.

Dům u Topičů - uvnitř domu- ve vestibulu - vejděte do domu

Prodejna v domě U Topičů je provozovna firmy Stáčírna s.r.o číslo 2 - provozovna je to pevná

od 1.3. 2017 je nákup na místě - na prodejně za hotové s EET, tedy elektronická evidence tržeb

Nakupte si klidně na místě i bez objednání, na místě za hotové. V administraci obchodu uděláme objednávku za Vás.

Popis, jak nakoupit na provozovně prodejna: Národní 9, Praha 1

a jak, kdy a v jakém formátu od nás účtenku obdržíte. Naše účtenka obsahuje tyto povinné údaje a dostanete ji od nás elektronicky.

a) fiskální identifikační kód,

b) daňové identifikační čís

c) označení provozovny, ve které je tržba uskutečněna,

d) označení pokladního zařízení, na kterém je tržba evidována,

e) pořadové číslo účtenky,

f) datum a čas přijetí tržby nebo vystavení účtenky, pokud je vystavena dříve,

g) celkovou částku tržby,

h) bezpečnostní kód poplatníka,

i) údaj, zda je tržba evidována v běžném nebo zjednodušeném režimu

Tušíte, co všechno musíme?

  • Název provozovny je sice nepovinný údaj sloužící pro snazší identifikaci provozovny v přehledech poskytovaných poplatníkům v aplikaci EET, příp. další potřeby poplatníka: Národní 9, vejděte do domu, vezměte za kliku, otevřete ty sklěnené dveře a jste v domě. Proti Vám je prodejní místo. Když jsou dveře zavřeny, je zavřeno. Když jsou dveře dokořán, jste to od pondělí do pátku správně mezi 12-18 hodinou.
  • Typ provozovny: stálá, není ani mobilní, ani virtuální, prostě existuje a má fyzickou obsluhu, která mluví česky a umí pozdrait
  • Stav: jsme aktivní, ne přerušená, zatím ani ne zrušená
  • Převažující činnost provozovny: výběr z číselníků e-shopu www.stacirna.cz. Snažíme se mít položky označené jako ihned na prodejně.
  • Lokalizační údaj podle typu provozovny: opakujeme dokolečka je stálá:
  • zde je opět uvedena naše adresa: ulice Národní, č.p/č.o 9, obec Praha 1, PSČ 110 00,
  • už víte, proč učtenka nemůže být krátká? Zkrátka a dobře, všem je nám hned LÍP.

Když už víte, kdy jsme, kdy tady jsme, dále popis, jak to funguje.

Jdu třeba kolem domu a chci si něco nakoupit. Vejdu dovnitř a vzájemně se pozdravíme. Uchopím třeba lahev vodku, rumu, víno, prostě cokoliv na co mám chuť a jdu k pokladně. Pan vedoucí, prodavač a majitel v jedné osobě uchopí do ruky zmiňované zboží, rychle ho vyhledá v pokladně eshopu rychle a dá koupit.

Za zboží bude chtít Vaše peníze. Po zaplacení dostanete od něj za nákup účtenku. Pokud mu sdělíte jméno a email, dostanete ji online do vaše emailu ve stejném okamžiku, kdy obsluha prodejny odešle FIK na Finanční úřad.

Vy dále pokračujete domů, nebo do zaměstání. Obslu prodejny zůstává do konce pracovní doby.

Víte, co v terminologii k EET znamená FIK, který od nás obdržíte na místě? Proč je naš účtenka z EET tak dlouhá? Prodejna je napojený, připravený, pro identifikaci plateb v elektronické evidenci tržeb. Vše jde u nás fik - fik. tak k nám zajděte a nakupte na místě ihned.