Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY-E-SHOP

Stacirna.cz
Provozovatel e-shopu: IČ0 9879552
jp@stacirna.cz
tel: 778088158
Obchod online s.r.o.

Novinky Marketu

arr3Výdejní místo Podle Gusta Praha 1Mall Point - výdejní místo Podle Gusta Praha 1 - Národní 9  WEDO - Rozšiřuje možnosti, jak rychle a... arr3Inca Botanica prodejna PrahaCelý aktuální sortiment ihned na prodej podle Gusta obchod Prodejna dům F. Topič, Národní 9,... arr3Produktové fotoUpozornění v obchodě na dálku před skutečným nákupem v eshopu www.stacirna.cz Fotografie naši... arr3Obchod Praha 1Prodejna a výdejní místo objednávek na Národní 9, Praha 1 - vestibul uvnitř zde - v domě Otevřeno:... arr3Nealkoholické Víno Praha - víno bez alkoholu také ihned v centruAkce na víno bez alkoholu tento týden Nealkoholické víno - Nakupte kvalitní delakoholizované víno... arr3Na druhou adresu - doručení dárků pro obdarovanéKupte u nás dárek a my ho doručíme diskrétně, spolehlivě jako překvapení na druhou adresu pro... arr3Zasíláme na všechny výdejny Uloženka do celé ČRBalíkem na Uloženku do celé ČR - nabízíme Vám možnost odeslání zboží z Prahy k Vám na: VÝDEJNÍ... arr3Doprava objednávek - Rozvoz do domu i firmyDíky za Vaše kliknutí až sem - to co zde nabízíme je především rozvoz Vašich nákupů po Praze až... arr3Katalog dárků třeba jako Inspirace i pro VásKatalog Inspirace Letošní nabídka je opravdu bohatá. Z každé kategorie vždy to nejlepší.Lámete si... arr3Medové dorty Praha 1 -osobní odběr v centruAkce na MEDOVNÍK tento víkend v Praze. OSOBNĚ PRAHA ZDARMA+ Alergeny - Označení potravin prodej... arr3Alergeny + označení potravin a výrobků na produktové kartěOznačení potravin a výrobků na Stáčírně zde je viditelné označení před vlastním prodejem třeba... arr3Měrné jednotky a označení potravin a výrobků na produktové kartěInformace pro naše zákazníky před nákupem na dálku. Pokud nenajdete u našeho zboží, zejména...

AKCE MĚSÍCE

Nejlepší cena

Cena pro vás: 1 089,0 Kč
Cena pro vás: 1 089,0 Kč
Cena pro vás: 450,0 Kč

Superpotraviny » Sacha Inchi
Sacha Inchi

Vše z projektu Inca Botanica máme ihned na prodejně podle Gusta, Praha 1. 

100% přírodní zdroj nenasycených mastných kyselin. Jeden z největších rostlinných darů Amazonie je olej z plodů (ořechů) rostliny Sacha Inchi. Tento olej je bohatý na omega 3, 6 i 9 nenasycené mastné kyseliny a je tedy vhodným doplňkem stravy pro každého.

Zjistit více

Doplněk stravy- ostatní sortiment

Dary přírody & bylinné směsi je kategorie -

Nakoupit

kde najdete produkty z přírody

adaptogeny, afrodiziaka, anabolika pro růst svalové hmoty, antidepresiva, antikoncepce, antioxidanty - vše pro detoxikaci, bylinné směsi, dezinfekce a antiseptika, entheogeny, regenerace, mozkové nutrienty, přírodní antibiotika, relaxanty i skvělé superpotraviny. Přírodní produkty na spaní, na hubnutí, na posílení imunity, na snížení cholesterolu, produkty bez chemických látek, konzervantů či barviv. Prodáváme to nejlepší z přírody pro vaše skutečné zdraví.

Naše zdravé čaje, bylinné směsi a dary z přírody kup zde a zdarma vyzvedni podle Gusta na Národní 9, Praha 1. Přírodní produkty doručíme i celá ČR až domů.

Prima nákup za dostupné ceny v Prima marketu, zdarma osobní odběr Praha 1 podle Gusta. Dary přírody a zdraví z Peru doručíme celá ČR až domů.

Prodáváme olej. Složení: 100% Sacha Inchi [sača inči]; lat. Plukenetia volubilis – semena. Lavička obsahuje olej lisovaný z plodů – ořechů. Bohatý zdroj nenasycených mastných kyselin nezbytných pro zdravý život. Obsahuje až 90% těchto kyselin. Takové množství není v žádných jiných semenech olejnatých rostlin.

Omega 3 – 48,6%

Omega 6 – 36,8%

Omega 9 – 8,3%

Dále obsahuje antioxidanty, jód, vitamíny A a E.

Výše zmíněné kyseliny příznivě působí na lidskou pokožku, mozek, srdce, trávicí trakt. Jsou velmi důležité pro lidský metabolismus. Použití: 1-2 lžičky denně. Vhodné pro každého v každém věku. Množství: 250 ml

Podívejme se na dlouhý seznam účinků Sacha Inchi, podporujících správnou činnost našeho organizmu:

Mozek

Vyživuje, zvyšuje kapacitu mozkových buněk, zlepšuje paměť, podporuje myšlenkové procesy, logiku a představivost. Zlepšuje činnost centrálního nervového systému, podporuje nápravu funkcí neuronů v mozku a přenášení nervových podnětů. Pomáhá zvláště při demenci, depresi, stresu, únavě, nervovém i psychickém vyčerpání, podrážděnosti a nespavosti. Zlepšuje stav nemocných s chorobou Alzheimera. Pomáhá při migréně.

Srdce

Posiluje srdce a pomáhá udržet stálý krevní tlak, redukuje vysoký krevní tlak, značně snižuje riziko kardiovaskulárních chorob, předchází arytmii. Kontroluje a reguluje hladinu cholesterolu v krvi, stimuluje snížení hladiny špatného LDL, usnadňuje transport výživných substancí v organizmu
Snižuje hladinu trygliceridů a pomáhá tím předcházet sklerotickým změnám cév, ohraničuje onemocnění oběhového systému krve, tolik v poslední době rozšířená vzhledem k nadměrné konzumaci škodlivých tuků. Pomáhá předcházet srdečnímu infarktu a trombóze, snižuje též riziko vzniku srdečních chorob způsobených nedokrvením srdečního svalu. Pomáhá v přenosu kyslíku krví do tkání, zlepšuje krevní oběh.

Trávící trakt a metabolizmus

Pomáhá při transportu výživných substancí do krve, reguluje a posiluje správnou materiální přeměnu
Předchází zácpám. Pomáhá při uchování správné funkce ledvin a vodního hospodářství organizmu
Omezuje ztučnění jater a vznik substancí způsobujících rozvoj zánětlivých procesů. Pomáhá při redukčních dietách.Reguluje hladinu krevního cukru, snížením metabolizmu glukózy pomáhá předcházet cukrovce.Pomáhá při léčbě Crohnovy choroby a jiných zánětů střev.

Zánětlivé procesy

Snižuje riziko výskytu zánětů a působí protizánětlivě, mimo jiné v těchto případech:
Revmatický zánět kloubů, áněty kloubů, artróza, revma, vředový zánět tenkého i tlustého střeva, virový i bakteriální zánět plic, záněty průdušek a astma.

Těhotenství, kojenci a děti

Je ideální potravinou pro těhotné ženy, protože usnadňuje správný vývoj plodu, má zásadní vliv na rozvoj nervových tkání plodu a správného rozvoje mozku a nervového systému. Snižuje riziko vysokého krevného tlaku v období těhotenství. Zajišťuje správný psychomotorický vývoj kojenců a má pozitivní vliv na jejich smyslový rozvoj. Má pozitivní vliv na rozvoj dítěte v každém věku.

Nádorová onemocnění

Zpomaluje růst nádorových buněk a podporuje léčbu nádorů. Posiluje imunitní systém při různých typech nádorových onemocnění.

Pokožka

Pomáhá udržet zdravou, pěknou pokožku, zpomaluje procesy stárnutí. Předchází vypadávání vlasů, posiluje nehty. Předchází a pomáhá při léčbě ekzémů, lupénky a uhrovitosti.

Pravidelná konzumace oleje Sacha Inchi „maže“ pokožku rovněž zevnitř a významným způsobem posiluje její výživu a vzhled. Může se užívat rovněž jako tělový balzám a nehtová výživa.
Sacha Inchi se užívá s výbornými výsledky u dětí s ADHD.

Několik slov o Omega 3

Připomeňme si, že Omega 3, Omega 6 a Omega 9 jsou pro naše zdraví a život nezbytné nenasycené mastné kyseliny, které není organizmus schopen sám vytvořit. Tyto substance se podílí na mnoha klíčových procesech probíhajících v naše těle. Jsou velmi důležitou součástí prevence oběhových chorob. Kontrolují a udržují na správné úrovni cholesterol a triglyceridy. Chrání před vznikem krevních trombů, pomáhají předcházet srdečnímu infarktu a mozkovým příhodám. Chrání náš organizmus před záněty a dodávané v dostatečném množství pomáhají při léčbě autoimunitních onemocnění, jako jsou: roztroušená skleróza, revmatoidní záněty kloubů, Crohnova choroba a migrena status.
Omega 3 se podílí mimo jiné na tvorbě zrakových buněk oční sítnice a struktury buněčných blan.
Je klíčem ke správnému metabolizmu, neboli všem biochemickým procesům a enzymatickým reakcím probíhajícím v buňkách celého organizmu.

Nedostatek Omega 3 se projevuje různými způsoby:

suchou pokožkou, podrážděností, nedostatkem soustředění, měkkými nehty, alergiemi, nízkou imunitou, nadměrnou žízní, suchostí očí, nádorovými onemocněními, těžko hojícími se ranami, poruchami paměti a schopnosti učit se, zvýšením tělesné váhy, srdečními chorobami, záněty, cukrovkou, depresemi a ADHD u dětí.
Pouze 5% světové populace konzumuje dostatečné množství mastných kyselin a v tom lze najít příčinu stále se zvyšujících počtů různých onemocnění.
Olej Sacha Inchi je výborným řešením – ideální podporou správných funkcí organizmu a zlepšení zdravotního stavu všech věkových skupin – od nejmenších dětí do nejstarších seniorů. Bohaté, unikátní složení ho předurčuje k tomu, aby se stal stálým a nezastupitelným hostem na našich stolech, doplňujícím každodenní, obvykle málo hodnotnou výživu současného člověka.

Velmi cenná složka každodenní stravy.
Ve světě vysoce ceněný rostlinný elixír života, umožňující udržení organizmu v dokonalé harmonii a zdraví.
Klíč ke správnému metabolizmu - všem biochemickým a enzymatickým reakcím probíhajícím v buňkách organizmu a umožňující jeho udržení v dokonalé harmonii a zdraví.
Výborná kosmetika, s blahodárným vlivem na pokožku celého těla.

Ořechy Sacha Inchi přechovávejte na chladném a temném místě Sluneční světlo a vysoké teploty způsobují rychlé okysličení.
Z ohledem na nebezpečí polknutí nepodávejte ořechy dětem do 2 let. Starší děti a dospělí mohou denně sníst cca 30 g (12 ks) oříšků mezi jídly jako pochutinu a nebo dodávat do salátů