Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Úvod » Dary přírody & Bylinky » Extrakty » Ubos extrakt Inca Botanica


        

Ubos extrakt Inca Botanica

Extrakt – bylinný výtažek z rostlin nebo jejich částí

 

Dostupnost: Připravujeme
Číslo produktu: Dary přírody - extrakty 42
Balení: Lahvička
Produkt: Extrakt
Značka: Petr Chobot
Druh: Doplněk stravy
Projekt: Inca Botanica
Cena pro vás::
450,0 Kč ( Nejme plátci DPH )

Ubos

Schválený prodejce a smluvní distributor projektu. To nejlepší z tropického pralesa. Jednodruhový extrakt byl projektem vytvořen především jako součást receptur Léčebných protokolů, ale tyté léčivé kapky můžete užívat i samostatně.

Ubos má vlastnosti protizánětlivé, hojivé, protiplísňové, antibakteriální, antimykotické, antiseptické, hemostatické, antioxidační. Jako antioxidant odstraňuje z organizmu volné radikály, chrání genetický materiál, zpomaluje stárnutí a degeneraci buněk a tím pomáhá předcházet mnoha závažným chorobám, včetně nádorů

Indikace: posiluje imunitu, podporuje metabolizmus, pomáhá i při kožních chorobách. Zastavuje krvácení a podporuje léčbu infekcí a zánětů dýchacích cest a pohlavních orgánů. Díky působení proti křečím se používá i v případě astma.

Peruánská bylinka s příznivým vlivem na pokožku, pomáhá při exzémech a lupence. Ubos pomáhá při zánětech a trávicích obtížích.

Ubos extrakt Inca Botanica

Ubos (Mombín žlutý) je rychle rostoucí strom dorůstající výšky až 24 m. Jeho domovinou jsou nížinaté oblasti Amazonie. Kůra ubosu je hluboce rýhovaná a při narušení z ní vytéká hnědá kapalina, která se využívá jako lepidlo.

Silný prostředek Inca Botanica přímý prodej podle Gusta Národní 9, prodejna a výdejní místo Praha 1. Extrakty z bylin - exotické léčivé byliny - čisté přírodní produkty z největší lékárny světa, kde jen z čistého a dobrého se rodí čisté a dobré. Prodej produktů Inca Botanica ihned bez objednání

Superextrakty byly vyprojektovány biologem, terapeutem Petrem Chobotem jako maximálně účinný a silný prostředek pro léčbu zdravotních obtíží.

Vzhledem k velké a učinné síle je nutné a důležité na začátku jejich užívání postupovat opatrněji, než u obvyklých bylinných přípravků. Všechny zde nabízené extrakty jsou kombinací velmi silných amazonských a andských bylin a tradičních českých léčivek. V několika případech jsou užity i další velmi účinné byliny z jiných krajů, jako je třeba protirakovinná sibiřská houba Čaga, nebo pryskyřice Aloe kapské.

Při užívání extraktů není příliš vhodné brát více druhů extraktů najednou. Léčení bylo vyprojektováno tak, že nevhodnější je využívat vždy jednu lahvičku extraktu, ke které je pak možné užívat další bylinné prostředky – a to nejčastěji všeléčivou Dračí krev, pak Copaibu a Jergon Sacha a dále čajové bylinné směsi, které se hodí k příslušnému extraktu. Vhodné jsou jako doplněk stravy také naše superpotraviny, jako jsou různé druhy Macy, Camu-Camu, Lucuma, Kurkuma, olej Sacha Inchi a další . Tyto kombinace pak najdete na naše e-shopu v sekci bylinné léčivé kúry.

Kde koupit Ubos? Laskavě se zastavte u nás. Prodáváme přírodní produkty a superpotraviny. Prodej ihned i bez objednání a platby předem. Kup snadno a rychle zde, zdarma osobní odběr podle Gusta obchod Národní 9, Praha 1 

Doporučení bylinných produktů na různé druhy a typy problémů a obtíží.

S většinou zdravotních problémů dokážeme úspěšně poradit prostřednictvím doporučené fytoterapie ve formě našich bylinných směsí, superpotravin, extraktt- tinktur, či doporučenou bylinnou kúru. Ta je každá jiná a sestavená je od 1 - 4 měsíce. Pozor, tyto byliny se nesmí používat s homeopatiky. Zde se také nejedná se o komplexní diagnostiku, ale pouze o doporučení vhodných zde prodávaných bylinných prostředků!

Bylinné produkty poradna - bylinky pro všechny a na všechno

Protokol sestavený na chorobu jménem Crohnova nemoc:

je nejčastěji diagnostikována mezi 20. a 35. rokem života. Jedná se o chronické zánětlivé onemocnění zažívacího traktu, které se nejčastěji vyskytuje v části spoje tenkého a tlustého střeva. Zánět postihuje střevo do hloubky a v celé šířce stěny, důsledkem je pak tendence střeva ke zužování a tvorbě píštělí a abscesů. Může postihnout jakoukoliv jeho část, méně často jícen.

Crohnova choroba se projevuje velmi rozmanitě. U moha našich zákazníků se projevují časté bolesti břicha, velké průjmy a vysoké teploty. Projevuje se i zvýšenou únavou, vyšším výskytem aft v dutině ústní. Onemocnění může probíhat ve dvou fázích - vzplanutí a klidová fáze, v které je pacient bez příznaků. Onemocnění se ale může projevovat i žlučovými kameny, bolestmi kloubů nebo zánětem duhovky.

Na rozvoji onemocnění může mít stres, hovoří se i o potenciálním důsledku větší čistoty a vyšší úrovně hygieny. Ať už je ale příčina jakákoli, v konečném důsledku jsou tkáně poškozovány v důsledku abnormální imunitní odpovědi organismu. Jedná se o tzv. autoimunitní onemocnění, kdy tělo reaguje na jemu vlastní tkáně jako na cizí

Léčebná kůra navržená s produkty Inca Botanica trvá 2 měsíce

Ubos extrakt Inca Botanica 3x denně 6 kapek nebo 2x denně 8 kapek
Achiote extrakt Inca Botanica 3x denně 6 kapek 2x denně 8 kapek
Sangre de Drago - Dračí krev Inca Botanica – 2x denně 5 kapek po dobu 14 dnů
2x denně 10 kapek po dobu po dobu 14 dnů
2x denně 15 kapek po dobu 1 měsíce
Chuchuhuasi Inca Botanica čaj – odvar 20 minut na mírném ohni vařit – večer 1x denně
hrnek. Po pauze lze opakovat podle potřeby vždy 2 měsíce léčení až do vymizení nemoci

Třetí měsíc už bude nějaká ta bolest určitě pryč. Ale není to jen o bylinkách, je to také o vůli a mysli chtít něco změnit. Zkuste meditace. Prastará technika pořád funguje. To co šamani dávno vědí, tak současní vědci objevují nové a nové důvody, proč nám vlastně meditace prospívá. Nejen že redukuje stres a zlepšuje pocity sounáležitosti. Jednoduchým účinným cvičením se seznámíte s bodem strachu a ten postupně změníte na pocit štěstí. Opěrná soustava jako celek je pod vlivem sedmé čakry. Analogické prostředky k její harmonizaci najdete v tabulce. na obrázku. Věnujte také pozornost případným duševním projevům dysfunkce této čakry, jako je plachost nebo sebepodceňování. Pracujte s nimi v meditacích i v běžném životě zároveň s harmonizací činnosti samotné čakry. Je to princip zpětné vazby. Čakra ovlivňuje duševní i tělesný zdravotní stav a ty zase působí na činnost čakry. 

Milí zákazníci,

díky nařízení EU č.1169/2011 není možné uvádět u výrobků léčebná tvrzení ani na ně jakkoli odkazovat. Z tohoto důvodu jsme nuceni odstranit doporučení produktů vhodné k léčbě jednotlivých potíží. Můžeme použít pouze tvrzení, která jsou schválena EU a která neuvádějí konkrétní nemoci.

Asi to všem ztíží orientaci při výběru produktů, proto pokud si nebudete vědět rady, obraťte se na nás buď telefonicky, e-mailem, nebo osobně na prodejně, kde vám rádi poradíme.

Čisté, organické, léčivé produkty Inca Botanica nabité energií a zdravím. Specializovaná poradna vám pomůže vyřešit otázky dávkování, správné kombinace, ale i propojení či kontraindikace s běžnou léčbou. Důležité je i správné načasování jednotlivých revitalizačních kúr a také jejich překrývání v případě složitější zdravotní situace. Návod na přípravu je na každém našem balení.

Zázračné exotické i domácí superpotraviny - velký výběr podle Gusta. Osobní odběr zdarma na Národní třídě 9. Akce i na přírodní produkty s doručením až domů.

Pro každého tu roste strom - barevné stromy kousek od Národního divadla. Bylinné směsi jsou sestaveny tak, aby doplnění amazonských bylin bylo přesně v optimálním poměru s bylinami evropskými. Odběr na místě také ihned i bez objednání za příznivé ceny + osobní odběr Praha 1 zdarma. Máme kamennou prodejnu v centru, přímo v domě U Topičů