Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY-E-SHOP

Objednejte u nás s.r.o.
Národní 9, Praha 1 - Podle Gusta Obchod
778 088 158 - 7 - 19 hod
tel: 778088158
napište nám
Jiří Polášek
Objednejte u nás s.r.o.

Novinky Marketu

arr3Výdejní místo Podle Gusta - MALL Point Praha 1Mall Point - výdejní místo Podle Gusta Praha 1 - Národní 9 je zde Rozšiřujeme možnosti, jak rychle... arr3Inca Botanica prodejna PrahaCelý aktuální sortiment ihned na prodej podle Gusta obchod Prodejna dům F. Topič, Národní 9,... arr3Naše prodejna na Národní 9, Praha 1Prodejna s výdejnou Praha 1:  Otevřeno: Po: 12:00 – 19:00Út: 12:00 – 19:00St: 11:00 – 13:00 | 14:00... arr3Nealkoholické Víno Praha - víno bez alkoholu také ihned v centruAkce na víno bez alkoholu tento týden Nealkoholické víno - Nakupte kvalitní delakoholizované víno... arr3Na druhou adresu - doručení dárků pro obdarovanéKupte u nás dárek a my ho doručíme diskrétně, spolehlivě jako překvapení na druhou adresu pro... arr3Zasíláme na všechny výdejny Uloženka do celé ČRBalíkem na Uloženku do celé ČR - nabízíme Vám možnost odeslání zboží z Prahy k Vám na: VÝDEJNÍ... arr3Doprava objednávek - Rozvoz do domu i firmyDíky za Vaše kliknutí až sem - to co zde nabízíme je především rozvoz Vašich nákupů po Praze až... arr3Katalog dárků třeba jako Inspirace i pro VásKatalog Inspirace Letošní nabídka je opravdu bohatá. Z každé kategorie vždy to nejlepší.Lámete si... arr3Medové dorty Praha 1 -osobní odběr v centruAkce na MEDOVNÍK tento víkend v Praze. OSOBNĚ PRAHA ZDARMA+ Alergeny - Označení potravin prodej... arr3Alergeny + označení potravin a výrobků na produktové kartěOznačení potravin a výrobků na Stáčírně zde je viditelné označení před vlastním prodejem třeba... arr3Měrné jednotky a označení potravin a výrobků na produktové kartěInformace pro naše zákazníky před nákupem na dálku. Pokud nenajdete u našeho zboží, zejména...

Nejlepší cena

Cena pro vás: 978,0 Kč
Cena pro vás: 256,0 Kč
Cena pro vás: 685,0 Kč

Prodejna » Vínoboxy
Hledáte vhodnou doménu? Víno boxy je na prodej

Prodej domény! Vinařská je na prodej, jestli se ti líbí, je volná. Kup ji tady a teď hned! Neváhej a kontaktuj nás. Jestli se ti líbí, kup ji tady a teď. Vinotéka je na prodej

Vše pro Váš úspěch, jsme také na dobré adrese.

Kudy k nám aneb jak se k nám dostanete, metro B stanice Národní třída

víno bude, doména ne.

Také chcete při prodávání online nabízet v Praze víno Bag in Box, nebo lednice na víno? Mohla by se Vám líbit naše jasně definovaná doména. Chcete se pustit do provozování internetového obchodování? Jste vinař, vinařství? Máte co nabídnout lidem na internetu, kteří touží kupovat online víno??

Hledáte vhodnou doménu, které obsahuje slovo vinotéka? Je tady a jen vy můžete mít své vlastní produkty a služby na nejlepším místě, naše slovo, že vaše slovo tam, kde ho chcete mít.

Kdyby bylo vše okolo kvalitní vinotéky předmětem vašeho zájmu, můžete si krásně znějící a naprosto úžasnou doménu u nás koupit. Prodávejte je n ty nejlepší a kvalitní vína z celého světa za rozumné ceny a investice se Vám rychle vyplatí.

Tato doména www.vinoboxy.cz je na prodej. Je to správná cesta která pomůže i Vám při Vaší touze se prosadit s vaší vinotékou, proto je adresa na internetu skutečně volná. Lidový název pro prodávání vín ve vinotéce už zlidověl i při prodeji online, nabízejte celý rok své produkty tam, kde se mu daří nejlépe. Jak již slovo napovídá, zájemce o tuto adresu by se měl zajímat ten, který vínu opravdu rozumí. Vínoboxy se prodávají, tak neváhejte a kontaktujte nás, nabídněte svojí cenu a zeptejte se nás, jestli je ještě volná?
Víno v krabici a dobrá adresa! Nesmíme si je ale plést s rozlévaným vínem v potravinářském sáčku v krabici – bag in box.. Bag in box (BIB) je moderní a velice efektivní způsob distribuce kvalitních vín, který už je světově využívaný 60% dodavatelů. Zdá se, že Češi zase trochu zaspali.

Nepoučený návštěvník restaurace se lekne, když vidí, jak mu číšník slíbený přívlastkový ryzlink čepuje z obyčejné krabice. Neví totiž, že krabice s vlastním kohoutkem či dávkovačem ukrývá speciální plastový sáček pro dlouhodobé skladování a jednoduché rozlévání kvalitních vín.

Bag in box je:

Levnější
Prodává se balení o objemu od 1,5 l do 20 l. Nižší náklady na výrobu balení, plnění a dopravu výrazně snižují výslednou cenu i velmi kvalitního vína.

Skladnější
Prostor, který zabere bedna s 6 lahvemi po 7dl, zaplní BIB 5 l vína. V restauračním skladu tak zabere polovinu místa.

Ekologičtější
Po bujarém večírku s 10 přáteli zbude ráno minimálně 5 skleněných lahví. S BIB je to jen jedna papírová krabice.

Bezpečnější
Do běžného batohu si na výlet sbalíte maximálně 3 těžké skleněné lahve, které budete pořád hlídat, aby se nerozbili. S BIB stačí jedna 2,5l krabice. Speciální sáček s vínem jen tak neroztrhnete.

Trvanlivější
Jakmile otevřete lahev vína, nezbývá než ji na místě vypít, než víno zoxiduje. Samosmršťovací sáček v BIB zachovává kvalitu vína po prvním otevření minimálně 6 týdnů.

Pro koho je Bag in box?
Prakticky pro všechny. Určitě to není dobrá varianta pro dlouholetou archivaci vín.

Pro běžné popíjení doma, na kolejích, v restauraci, na výletě, na párty, na firemním večírku, na rautu, ve vinotéce, na vodě, na cestách...zkrátka všude, kde vás napadne dát se sklenku je boxík s dobrým vínem z kohoutku nejlepším řešením.