Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY-E-SHOP

Prodejna Praha 1, Národní 9
776 030 228 - prodej@stacirna.cz
Řidiči po Praze 778 088 158
Provozovatel: IČ28889878

Novinky Marketu

arr3Výdejní místo Podle Gusta - MALL Point Praha 1Mall Point - výdejní místo Podle Gusta Praha 1 - Národní 9 je zde Rozšiřujeme možnosti, jak rychle... arr3Inca Botanica prodejna PrahaCelý aktuální sortiment ihned na prodej podle Gusta obchod Prodejna dům F. Topič, Národní 9,... arr3Naše prodejna na Národní 9, Praha 1Prodejna s výdejnou Praha 1:    Otevřeno: Po: 12:00 – 19:00Út: 12:00 – 19:00St: 11:00 – 13:00 |... arr3Nealkoholické Víno Praha - víno bez alkoholu také ihned v centruAkce na víno bez alkoholu tento týden Nealkoholické víno - Nakupte kvalitní delakoholizované víno... arr3Na druhou adresu - doručení dárků pro obdarované - po PrazeKupte u nás dárek a my ho doručíme diskrétně, spolehlivě jako překvapení na druhou adresu pro... arr3Zasíláme na všechny výdejny Uloženka do celé ČRBalíkem na Uloženku do celé ČR - nabízíme Vám možnost odeslání zboží z Prahy k Vám na: VÝDEJNÍ... arr3Doprava objednávek - Rozvoz do domu i firmyDíky za Vaše kliknutí až sem - to co zde nabízíme je především rozvoz Vašich nákupů po Praze až... arr3Katalog dárků třeba jako Inspirace i pro VásKatalog Inspirace Letošní nabídka je opravdu bohatá. Z každé kategorie vždy to nejlepší.Lámete si... arr3Medové dorty Praha 1 -osobní odběr v centruAkce na MEDOVNÍK tento víkend v Praze. OSOBNĚ PRAHA ZDARMA+ Alergeny - Označení potravin prodej... arr3Alergeny + označení potravin a výrobků na produktové kartěOznačení potravin a výrobků na Stáčírně zde je viditelné označení před vlastním prodejem třeba... arr3Měrné jednotky a označení potravin a výrobků na produktové kartěInformace pro naše zákazníky před nákupem na dálku. Pokud nenajdete u našeho zboží, zejména...

AKCE MĚSÍCE

Nejlepší cena

Cena pro vás: 409,0 Kč
Cena pro vás: 599,0 Kč

01. 05. 2018 | Alkohol jako dárek

Žufánek prodej Praha - Žbrluch

Vše od Sv. Antonína v Praze, všechny výrobky a produkty rodinné firmy Žufánek v akci prodej Praha. Zdroj těch nejlepších ovocných a bylinných vitamínů, hledá šikovné lidi, kteří chtějí pít ihned a bez čekání. Národní 9 je domov těch nejlepších destilátů, likérů, absintů a ginů. Vypálíme červa i Vám, na totata. 

sledujte ty, kteří milují pálenky v kvalitě,

kterou znali pouze z domácího pálení 

třeba takový Rudolf, ten to sleduje nejvíce

nákup kořalky ŽUSY dostupnost Praha

chcete si už objednat sýr a víno v akci na tento víkend

kup si kořaličku i jako dárek, kup 100% přírodní ovocné destiláty, likéry, absinty a giny vyrobené s láskou a vášní mu ho třeba

Tady je e-shop

Žufánek objednej online, nebo zajdi osobně

Blog Stáčírny Vám nabízí si v klidu doma přečíst něco málo o sýru a u toho si dát sklenku vína

 

Mým domovem je někdy putyka, ale 100% přírodní ovocné destiláty, likéry, absinty a giny vyrobené s láskou a vášní piju výhradně doma s přáteli.

To co má prodejna na Národní 9 je náš druhý domov. Tento blog vznikl v době, kdy náš průtahový destilát dostatečně protáhnul, roztáhnul nám žíly, vypálil červa a povznesl mysl a duši.

Rodinný lihovar by miloval i děda. Ten, kdy věděl, co my dnes pijeme, tak by ho jen chválil. Mají vše, tak jako kdysi on, chutná to, pijem to, vše jen v nejvyšší kvalitě, kterou znáte pouze z domácího pálení na Moravě. Vyzkoušený, léty ověřený od doby císaře, tak jako on doma ve sklep, prostě pijem to, chutná to. Když oni se s tím patláma, paprťála, jamalalicha, i paprťála, chánua, chánua, e chánua, e chánu, džalala, džalala-a je celá lahev pryč. Žbrluch

Nejlepší alkohol, co dělá divy u mužů a ženám roztahuje, když se na ni doma chlap vytahuje. Toto pití máme rádi celý rok, pít se má. Občas, když neřídíme, tak už pijeme brzo ráno, na lačno, s kozím mlékem, s kusem dobrého tvrdého sýra a suchý chléb. Asi tak, jak snídával můj děd. A protože se dlouho dožil a byl stále duchem mlád, mohla by to být i dobrý tip pro nás, pro všechny pražáky, co nemají doma kravku, kozu, slepice a domácí kořalku.

Dnes si tedy popovídáme o tom, co je to kořalková situace a pak postupně ochutnáme všechny produkty firmy ŽUSY. Ochutnáme a zkontrolujeme, jestli tam v Boršicích mluví pravdu, samou pravdu a v lahvi je to, co se o ní píše. Však jsme také konzumenti a máme stejná práva, jak zákazníci v obchodě na dálku. Ten, kdo studoval práva ví, že občan, co má občanku a dovršil věk 18 let má právo na správné informace předem. I když tedy vidí jen lahev, necítí tu při nákupu online tu vůni, nemůže ochutnat, přivonět, tak ani on by neměl být klamán předem.

Od kud ten alkohol pochází a jak se do hlavního města dostane? Boršice je obec nacházející se v okrese Uherské Hradiště, kraj Zlínský. Leží v podhůří Chřibů asi 10 km západně od Uherského Hradiště a 3 km jižně od Buchlovic. Vše od Sv. Antonína Boršice, vše co vyrábí ŽUSY s.r.o.,  rodinný ovocný lihovar Žufánek náš e-shop v Praze prodává. A proč? ěstují zde mimo jiné i biošvestky, biomeruňky, biojablka, oskoruše, hrušky, třešně, ořechy, mirabelky a další ovoce s certifikátem ekologického zemědělství. Ovocnářství Uherské Hradiště, Zlínský kraj a pálení červů má prostě tradici. U nás jsou tedy jen original lahve, s kolkem a EET potvrzením stvrzené účtenkou, které má svůj FIK. Pokud nechcete přijít pro ovocné pálenky osobně, naložíme a přijede až k vám domů, budeme u vás natota.