Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

Zde můžete nakoupit přímo i bez objednání.

Rádi vám poradíme s výběrem

Provozovatel e-shopu:

firma: Obchod online s.r.o.

IČ: 098 79 552

Potřebujte poradit?

volejte: 778 088 158

Novinky Marketu

arr3Inca Botanica prodej PrahaCelý aktuální sortiment na prodej podle Gusta obchod. Máte zájem o nákup? Superpotraviny,... arr3Produktové fotoUpozornění v obchodě na dálku před skutečným nákupem v eshopu www.stacirna.cz Fotografie naši... arr3osobně na Praze 1Výdejní místo objednávek Kontaktujte nás na telefonu 778 088 158. Nákup lze vyzvednout v centru... arr3Nealkoholické Víno Praha - víno bez alkoholu také ihned v centruAkce na víno bez alkoholu tento týden Nealkoholické víno - Nakupte kvalitní delakoholizované víno... arr3Na druhou adresu - doručení dárků pro obdarovanéKupte u nás dárek a my ho doručíme diskrétně, spolehlivě jako překvapení na druhou adresu pro... arr3Zasíláme na všechny výdejny Uloženka do celé ČRBalíkem na Uloženku do celé ČR - nabízíme Vám možnost odeslání zboží z Prahy k Vám na: VÝDEJNÍ... arr3Alergeny + označení potravin a výrobků na produktové kartěOznačení potravin a výrobků na Stáčírně zde je viditelné označení před vlastním prodejem třeba...

AKCE MĚSÍCE

Cena pro vás: 599,0 Kč
Cena pro vás: 1 249,0 Kč
Cena pro vás: 405,0 Kč

Nejlepší cena

Cena pro vás: 4 399,0 Kč
Cena pro vás: 5 999,0 Kč
Cena pro vás: 4 199,0 Kč

Zdraví » Tachyony
Tachyonová energie

si zamilujete, protože odstraní strachy, stabilizují, usměrňují, rozpouští omezení, odemykají pouta.

tak jako vždy, doporučuji v případě jakýchkoliv závažných zdravotních problémů zůstat pod lékařským dohledem!

Získáním těchto energií si zlepšíte své pocity v oblasti emočních traumat, strachů, smutků, depresí, spánkových poruch, rekonvalescence po chemoterapiích, po vyhoření - přepracování či po velkém sportovním přetížení.

Terapie na tachyonovém lůžku pomůže rozpouštět mentální a emocionální bloky, blokády, které jsou prvotní příčinou zdravotních potíží. Opakovaný pobyt na tachyonovém lůžku vám pomůže navýšit váš dosavadní energetický potenciál. Budeme postuponě harmonizovat celý váš energetický systém organizmu. Vaše energetické otisky negativních emocí budou očištěny. 

Dodejte svému celému tělu energii, tachyon vyrovnává a posiluje vše a má mnohostrannou působnost. Bude na vás působit několik kusů ULTRA tachyonizovaných SILICA DISKŮ, které mají velmi mnohostranné použití.
Celé naše studio chrání včetně ochrany před elektromagnetickým polem
Dále je využíváme pro zvýšení energetické hodnoty našich jídel, nápojů a pro lepší  - ničím nerušený spánek.
Díky intenzívnímu záření se u vás mohou po prvních dnech objevit detoxikační příznaky. Patří sem patří například velmi divoké sny, noční pocení, návaly horka, neklid a další symptomy však po krátké době zmizí. Buďte trpěliví a dovolte svému tělu, aby si na tento zvýšený příliv energie zvyklo

Energie jsou tak velmi extrémně rychlé. Je to velmi vyspělá, vysoce inteligentní forma energie, která pracuje na urychlení všechny našich procesů.

Urychlí vše, co se týká léčení fyzického a duševního zdraví, zrychluje účinky požadovaného duchovního posunu. 
V současné, ve velmi náročné energetické době vám vyrovná a pomůže harmonizovat všechny energie ve vašem těle.
Pokud hledáte jak osvobodit svojí Duši, systematická práce s touto energií vám pomůže se navrátit k vašemu plánu duše.

Pobytem u tychonových produků získáte extrémně efektivní směrové antény pro přitahování životní energie do určité oblasti.

Díky hlubokým transformačním účinkům tato energie pomáhá propojovat viditelné s neviditelným, jemnohmotné s hrubohmotným, dokáže propojit nesmiřitelné a usmířit hlubiny vášní a emocí.

Energie Tachyonů s Láskou rozpustí všechny vaše strachy, programy a bloky. Vše co vám brání v posunu a ve vývoji odstraní velmi plynule, něžně a pevně

Všechny tyto energie v kombinaci s krystaly léčí, uzdravují, harmonizují, přenastaví vám současné systémy. Jasně ukotví dobro ve vašem srdci, ještě více pevněji vás prostoupí do vašeho středu.

Tachyony šíří pozitivní světlo, prosvětlí vaše bytí, provedou vás nejhlubšími hlubinami vás samých.


Zažijete: trvalou anténu tachyonové energie pro vaše tělo i mysl. 
Zažijete:  intenzivní pocit přítomné energie, který nikde jinde nezažijete.

Zažijete: pocit, kdy bude vaše tělo naplňováno energií, která v něm několik následujících dní přetrvává a na vnitřních rovinách nadále na pozadí pracuje