Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

Zde můžete nakoupit přímo i bez objednání.

Rádi vám poradíme s výběrem

Provozovatel e-shopu:

firma: Obchod online s.r.o.

IČ: 098 79 552

Potřebujte poradit?

volejte: 778 088 158

Novinky Marketu

arr3Inca Botanica prodej PrahaCelý aktuální sortiment na prodej podle Gusta obchod. Máte zájem o nákup? Superpotraviny,... arr3Produktové fotoUpozornění v obchodě na dálku před skutečným nákupem v eshopu www.stacirna.cz Fotografie naši... arr3osobně na Praze 1Výdejní místo objednávek Kontaktujte nás na telefonu 778 088 158. Nákup lze vyzvednout v centru... arr3Nealkoholické Víno Praha - víno bez alkoholu také ihned v centruAkce na víno bez alkoholu tento týden Nealkoholické víno - Nakupte kvalitní delakoholizované víno... arr3Na druhou adresu - doručení dárků pro obdarovanéKupte u nás dárek a my ho doručíme diskrétně, spolehlivě jako překvapení na druhou adresu pro... arr3Zasíláme na všechny výdejny Uloženka do celé ČRBalíkem na Uloženku do celé ČR - nabízíme Vám možnost odeslání zboží z Prahy k Vám na: VÝDEJNÍ... arr3Alergeny + označení potravin a výrobků na produktové kartěOznačení potravin a výrobků na Stáčírně zde je viditelné označení před vlastním prodejem třeba...

AKCE MĚSÍCE

Cena pro vás: 999,0 Kč
Cena pro vás: 1 299,0 Kč
Cena pro vás: 450,0 Kč

Nejlepší cena

Cena pro vás: 999,0 Kč
Cena pro vás: 699,0 Kč
Cena pro vás: 450,0 Kč

Zdraví » Záměr
Urči si Svůj Záměr

Uveď své srdce a mysl do souladu. Víš co opravdu chceš? Jde o tvé Zdraví!

tak ještě jednou: Ty, jenž opravdu cítíš zodpovědnost za stav svého zdraví a máš odvahu jej změnit, jsi zde vítán.

Hlaste se a objednávejte jen ti, kteří jste ochotni po delší dobu se mnou intenzivně pracovat, jste připraveni se věnovat sami sobě a svému zdraví a nepovažují tak mé konzultace za jednorázovou záležitost.

Kvalitně připravené a dobře zpracované Záměry budeš na začátek opravdu potřebovat.

Záměr(y) má mají být vědomé a má to být především Motivace za chování, za důslednost, za vnitřní důslednost, za své chování, za svoji disciplínu a TOUHU to dokázat.

Je to intence, úmysl, konkrétní vyjádření toho, co chcete, aby se stalo.

Záměry a cíle jsou pro vaše rozhodnutí změnit si svůj vlastní život naprosto zásadní. Ani sebelépe stanovený cíl vám nepomůže, pokud nemáte dobrý  - dobře stanovený Záměr.
Záměr změnit sám SEBE vás povede k tomu, pro co jste se rozhodli. 
Pokud do změny  - jak změnit své zdraví - nedáte jasně stanovený, přesně pojmenovaný  Záměr, budete stát na místě, točit se dokola a nepůjde se vám nikam posunout. 

Záměry mé zákazníky směřují. Ale jen o sám musí vědět, kam se chce dostat a musí být pevně  - skálopevně rozhodnutý a odhodlaný se tam dostat.

Než se ke mě vydáte a přidom stále ještě nemáte jasně stanovený záměr, tak nevíte co chcete, a můžete být proto zmatení v tom, co si máte vlastně objednat, čím začít a co si vybrat.

Na co se máte soustředit a čemu věnovat svůj čas a energii.

Konzultace- konzultant. Máte připravený svůj Záměr a chcete konzultaci s konzultantem?

Důležité je mít chuť a vůli přijít na osobní sezení, učit se naslouchat a nechat si poradit. 
Jsem nezávislý konzultant, jsem důvěryhodný odborník s letitou praxí. JÁ JSEM specialista, který v rámci poradenství radí a pomáhá svému klientovi výhradně v jeho nejlepším zájmu. 

Mý klienti se mnou zejména konzultují otázky svého zdraví, výživy, fyzické i energetické cvičení a jiné.  

Pracuji každý den s klienty na pracují s klienty na překonání jejich problémů a na postupném dosažení společně stanovených cílů.

Jednám bez jakýchkoliv postranních úmyslů, snažím se být objektivní a nezávislý.

Nemám žádný jiný skrytý profit či provizi z toho, co svým klientů doporučuji. Ano, dnes tvůj šťastný den - nepracuji na základě formy provize. Vždy ale záleží i na tom, jak si spolu já a můj klient a vzájemně sedneme. 

Jak poznám že můj přístup ke klientovi funguje?
 
Pokud cítíte úcíte nárust energií, psychoterapie funguje. Když například přijdete s problémy s hubnutím a po nějaké době se vám daří zapnout kalhoty na první dobrou, je to jasný signál, že terapie má smysl.