Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY-E-SHOP

Stacirna.cz - IČ 08729824
Národní 9, Praha 1 - Podle Gusta Obchod
778 088 158 - 7 - 19 hod
tel: 776 030 228 - prodejna 12- 19 hod
prodej(a)stacirna.cz
Jiří Polášek
Objednejte u nás s.r.o.

Novinky Marketu

arr3Výdejní místo Podle Gusta - MALL Point Praha 1Mall Point - výdejní místo Podle Gusta Praha 1 - Národní 9 je zde Rozšiřujeme možnosti, jak rychle... arr3Inca Botanica prodejna PrahaCelý aktuální sortiment ihned na prodej podle Gusta obchod Prodejna dům F. Topič, Národní 9,... arr3Naše prodejna na Národní 9, Praha 1Prodejna s výdejnou Praha 1:  Otevřeno: Po: 12:00 – 19:00Út: 12:00 – 19:00St: 11:00 – 13:00 | 14:00... arr3Nealkoholické Víno Praha - víno bez alkoholu také ihned v centruAkce na víno bez alkoholu tento týden Nealkoholické víno - Nakupte kvalitní delakoholizované víno... arr3Na druhou adresu - doručení dárků pro obdarované - po PrazeKupte u nás dárek a my ho doručíme diskrétně, spolehlivě jako překvapení na druhou adresu pro... arr3Zasíláme na všechny výdejny Uloženka do celé ČRBalíkem na Uloženku do celé ČR - nabízíme Vám možnost odeslání zboží z Prahy k Vám na: VÝDEJNÍ... arr3Doprava objednávek - Rozvoz do domu i firmyDíky za Vaše kliknutí až sem - to co zde nabízíme je především rozvoz Vašich nákupů po Praze až... arr3Katalog dárků třeba jako Inspirace i pro VásKatalog Inspirace Letošní nabídka je opravdu bohatá. Z každé kategorie vždy to nejlepší.Lámete si... arr3Medové dorty Praha 1 -osobní odběr v centruAkce na MEDOVNÍK tento víkend v Praze. OSOBNĚ PRAHA ZDARMA+ Alergeny - Označení potravin prodej... arr3Alergeny + označení potravin a výrobků na produktové kartěOznačení potravin a výrobků na Stáčírně zde je viditelné označení před vlastním prodejem třeba... arr3Měrné jednotky a označení potravin a výrobků na produktové kartěInformace pro naše zákazníky před nákupem na dálku. Pokud nenajdete u našeho zboží, zejména...

Nejlepší cena

Cena pro vás: 689,0 Kč
Cena pro vás: 199,0 Kč

Úvod » Velký výběr podle značek » Delord Armagnac

Delord Armagnac

Armagnac DELORD je typický destilát z oblasti Gaskoňska. Tento malebný venkovský kraj jihovýchodní Francie je obklopen Pyrenejemi na jedné a Atlantickým oceánem na druhé straně. Kraj zůstal prakticky nezměněn od dob d´Artagnana a Cyrana z Bergeracu, kteří spolu s vynikající kuchyní a armagnacem proslavili Gaskoňsko po celém světě. Pro výrobu armaňaku se na vinicích pěstují tři odrůdy bílého vína - folle blanch, colombard a ugni blanc. Jednotlivé odrůdy vín pěstované pro výrobu jsou vynikající kvality s vlivem sousedních oblastí Francie - Bordeaux, Gaillac, Rhony, Languedoc-Roussillon. Objevte u nás kvalitu, historii, destilérie, sklepy armagnacu. Co vás může zajímat, když ho předáváte někomu jako dárek?
Apelace - Appellation d´Origine Contrôlée byla ustanovena dekretem z roku 1936 a zahrnuje okolo 15.000 ha půdy a dále rozděluje se na tři oblasti.
Důležité! - pro všechny Armagnac podávejte o teplotě 25 C v typických uzavřených sklenicích, napoleónkách.
Armagnac je tradičně pouze 1x destilován - Cognac je vždy 2x destilován. Pro Armagnac jsou sudy vyrobené z místních dubů - Pro Cagnac jsou použity duby z oblasti Limousin. Armagnac má tradičně napsán svůj ročník - u Cognaců jde většinou o směs ročníků. Armagnaců se prodá ročně cca 25 000 kartonů - Cagnaců celkem ročně více jak 2,5 milionů kartonů. Velký rozdíl však mezi těmito ušlechtilými destiláty nepoznáte. Opravdoví znalci ví, že se jedná se o stejnou vinnou pálenku jen s rozdílem zpracování, který je podstatný a to především v destilaci . Při výrobě Armagnacu vinaři používají více odrůd vinné révy a také staré gaskoňské odrůdy jako je Baco nebo Montils . Samozřejmě rozdíl je i ve velkosti daných oblastí kde se při výrobě cognacu hospodaří na šesti apelacích, označené Crus a při výrobě Armagnacu se hospodaří pouze na třech apelacích.

Značkový Armagnac je nejstarším vinným destilátem vyráběným ve Francii a je typický destilát z oblasti Gaskoňska. Tento malebný venkovský kraj jihovýchodní Francie je obklopen Pyrenejemi na jedné a Atlantickým oceánem na druhé straně. Kraj zůstal prakticky nezměněn od dob d´Artagnana a Cyrana z Bergeracu, kteří spolu s vynikající kuchyní a armagnacem proslavili Gaskoňsko po celém světě. Vyzkoušejte si postupně všechny značkové Delord destiláty z naší nabídky:
Fine Armagnac – mladý, lehký čtyřletý vinný destilát je výborný jako aperitiv a ideální pro míchání long drinků.
Armagnac V.S.O.P. – vinný destilát osm let zrající v dubových sudech s jemnou příchutí vanilky a dubového dřeva. Armagnac Hors D´age – minimálně čtrnáct let zrající vinný destilát nejjemnější chuti s vůní vanilky, švestek a dubového dřeva. Armagnac Millésimés - pro zvlášť náročné zákazníky je určeno omezené množství nejlepších ročníků vyrobených v letech 1929 až 1980. Rodinné vinice se rozprostírají v samém srdci kraje Bas – Armagnac, v centru jedné ze tří zákonem stanovených oblastí Appelation d‘Origine Controlée. Pro výrobu armaňaku se na vinicích pěstují tři odrůdy bílého vína - folle blanch, colombard a ugni blanc. Jednotlivé odrůdy vynikající kvality s vlivem sousedních oblastí Bordeaux, Gaillac, Rhony, Languedoc-Roussillon se sbírají postupně podle zralosti a odvážejí do palírny k dalšímu zpracování.
Rodinná palírna je umístěna v původním objektu ve vesnici Lannepax. Zde probíhá příprava sebraných plodů a destilace vybraných hroznů úrody. Seberte odvahu a objednejte skvostné dárky a lahůdky z Francie přímo u nás. A proč dárky od nás? Armagnac Delord je vysoce ceněným a celosvětově uznávaným vinným destilátem z kraje Gascogne, který si uchovává místního ducha a nezaměnitelnou osobitost rodinného producenta. Rodinné vinice se rozprostírají v samém srdci kraje Bas – Armagnac, v centru jedné ze tří zákonem stanovených oblastí Appelation d‘Origine Controlée. Výroba v rodinné destilerii začala v roce 1893 a po smrti zakladatele se dva synové spolu rozhodli pokračovat v otcovi práci – pěstování vinné révy, destilaci a prodeji svých produktů. Pro výrobu armaňaku se na vinicích pěstují tři odrůdy bílého vína - folle blanch, colombard a ugni blanc. Jednotlivé odrůdy vynikající kvality s vlivem sousedních oblastí Bordeaux, Gaillac, Rhony, Languedoc-Roussillon se sbírají postupně podle zralosti a odvážejí do palírny k dalšímu zpracování.

Armagnac je typický destilát z oblasti Gaskoňska. Tento malebný venkovský kraj jihovýchodní Francie je obklopen Pyrenejemi na jedné a Atlantickým oceánem na druhé straně. Kraj zůstal prakticky nezměněn od dob d´Artagnana a Cyrana z Bergeracu, kteří spolu s vynikající kuchyní a armagnacem proslavili Gaskoňsko. Palírna je umístěna v původním objektu ve vesnici Lannepax. Zde probíhá příprava sebraných plodů a destilace vybraných hroznů úrody. Destilace probíhá zpravidla od začátku prosince do konce ledna. Dva speciální měděné destilační přístroje alambic armagnacais produkují nepřetržitě okolo 1600 litrů 60% alkoholu během 24 hodin, druhá destilace je poté provedena kontinuálním způsobem. Pověstný destilát se stále vyrábí na stejném místě, podle původních receptů, který pak v dubových sudech zraje v původních sklepích. Rodinný podnik je zcela nezávislý. Patří mu vinohrady, výrobna lihovin, destilérie s pěti destilačními přístroji i sklepy. Firma patří mezi nejvíce prodávané na českém trhu. Jako jediná značka je čistě rodinný podnik s vlastními vinicemi, destilerii, sklepyCena pro vás: 2 499,0 Kč
Cena pro vás: 2 699,0 Kč
Cena pro vás: 2 899,0 Kč
Cena pro vás: 777,0 Kč
Cena pro vás: 1 599,0 Kč
Cena pro vás: 3 999,0 Kč
Cena pro vás: 3 299,0 Kč
Cena pro vás: 3 359,0 Kč
Cena pro vás: 959,0 Kč
Cena pro vás: 799,0 Kč


A než sem přidáme naše dárkové balení Armagnacu, zatím ochutnejte něco sladkého, dort si kup zde

Dárkové poukazy. Darujte svým blízkým, přátelům, obchodním partnerům či zaměstnancům dárkový a  nákupní poukaz na nákup dárků, alkoholu, značkových vín a destilátů z našeho e-shopu. Dárkové nákupní poukazy nabízíme různých hodnotách. Dárek z Nákupní Galerie pro každou příležitost. Vyberte si také slevové poukazy v naší samostatné kategorii. Najdete zde opravdu velký výběr značek od velkých renomovaných a zavedených firem. Nakupte u nás světově proslulé výrobky opravdu z celého světa Online.

Prodej zajišten! Výhodné nákupy dárků pro firmy i jednotlivce, dárkové poukazy celý rok pro muže i ženy. Kupte alkohol na rozvoz zde - nákup pro domácnosti doprava zdarma s doručením až domů je když.. toho koupíte u nás více najednou!

 

Farmářské produkty a potraviny - výhodné nákupy s doručením až domů online

Poskládejte si svůj libovolný výběr zboží, vína, mošty, alkohol, oleje, delikatesy a jiné produkty. Nebudeme vám počítat dopravné

Vinohrady Praha 2 a 3 = rozpis ulic

Zona 1 = městské části doručení Praha včetně map a rozpisu ulic

Zona 2 = městské části doručení Praha včetně map a rozpisu ulic

Zona 3 = městské části doručení Praha včetně map a rozpisu ulic

Zona 4 - okolí Prahy, okrajové části a obce na kraji i mimo hlavní město Praha

Jezdíme pouze na předem ověřené adresy! Špatně, mylně, nepřesné uvedené telefony a emaily v objednávce na rozvoz neakceptujeme. Smlouva na přepravu se uzavírá až po přijetí a potvrzení objednávky z administrace obchodu. Kup přímo zde!!

ochutnejte něco sladkého - sladký Medovník kup zde

 

Alkoholické nápoje a víno z tohoto obchodu si mohou objednat pouze osoby starší 18 let!

Doprava objednávek alkoholu po Praze. Rozvoz do domu i firmy na ověřené adresy

Nabízíme rozvozy do centra i v okolí skladu + 4 Zony rozvozu po Praze = 4 ceny za doručení nákupu po Praze

V okolí Prahy až domů! Nakupte u nás bez starostí celý rodinný nákup, přivezeme Vám ho i bez zpropitného!

Po kliknutí se Vám otevře mapa a popis jednotlivých zon.

Vinohrady Praha 2 a 3 = rozpis ulic

Služba pro domácnosti - rozvoz všech našich výrobků od 13 kusů a více zdarma

Zona 1 = městské části doručení Praha včetně map a rozpisu ulic

Služba pro domácnosti - rozvoz všech našich výrobků od 26 kusů a více zdarma

Zona 2 = městské části doručení Praha včetně map a rozpisu ulic

Služba pro domácnosti - rozvoz všech našich výrobků od 39 kusů a více zdarma

Zona 3 = městské části doručení Praha včetně map a rozpisu ulic

Služba pro domácnosti - rozvoz všech našich výrobků od 52 kusů a více zdarma

Zona 4 - okolí Prahy, okrajové části a obce na kraji i mimo hlavní město Praha

Služba pro domácnosti - rozvoz všech našich výrobků od 65 kusů a více zdarma

Kupte alkohol na slevě zde - nejlacinější nákup pro domácnosti doprava zdarma s doručením až domů

TOP slevy v Praze a zajímavé dárky pro firmy i jednotlivce s alkoholem. Velké, obří a maxi lahve pro významné obchodní partnery

 

 

 

V Praze ihned poctivé mošty přímo z farmy - farmářské produkty Praha