Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

Zde můžete nakoupit přímo i bez objednání.

Rádi vám poradíme s výběrem

Provozovatel e-shopu:

firma: Obchod online s.r.o.

IČ: 098 79 552

Potřebujte poradit?

volejte: 778 088 158

Novinky Marketu

arr3Inca Botanica prodej PrahaCelý aktuální sortiment na prodej podle Gusta obchod. Máte zájem o nákup? Superpotraviny,... arr3Produktové fotoUpozornění v obchodě na dálku před skutečným nákupem v eshopu www.stacirna.cz Fotografie naši... arr3osobně na Praze 1Výdejní místo objednávek Kontaktujte nás na telefonu 778 088 158. Nákup lze vyzvednout v centru... arr3Nealkoholické Víno Praha - víno bez alkoholu také ihned v centruAkce na víno bez alkoholu tento týden Nealkoholické víno - Nakupte kvalitní delakoholizované víno... arr3Na druhou adresu - doručení dárků pro obdarovanéKupte u nás dárek a my ho doručíme diskrétně, spolehlivě jako překvapení na druhou adresu pro... arr3Zasíláme na všechny výdejny Uloženka do celé ČRBalíkem na Uloženku do celé ČR - nabízíme Vám možnost odeslání zboží z Prahy k Vám na: VÝDEJNÍ... arr3Alergeny + označení potravin a výrobků na produktové kartěOznačení potravin a výrobků na Stáčírně zde je viditelné označení před vlastním prodejem třeba...

AKCE MĚSÍCE

Cena pro vás: 1 269,0 Kč
Cena pro vás: 1 399,0 Kč

Nejlepší cena


Jak nakupovat
Doprava a platba na Stáčírně - FIK a EET

Součástí správného obchodu jsou: Všeobecné obchodní podmínkyReklamační řád, Podmínky užití webového rozhraní, Formuláře pro vyřízení reklamace

Naše možnosti PLATBY

PŘEVODEM - na bankovní účet Obchod online s.r.o. u FIO Banky a.s.

číslo účtu: 2401932190/2010

DOBÍRKOU - platba pouze hotově při převzetí zboží, jako způsob dopravy využíváme

Rozvoz po Praze, dále služeb Toptrans, Zásilkovna, Uloženky, DPD, Intime a České pošty včetně jejich partnerů

Informace o provozovateli tohoto obchodu na dálku: Společnost: Obchod online  s.r.o. IČ: 09879552, se sídlem Kurzova 2222/16, Stodůlky, 155 00 Praha 5, zapsaná u Městského soudu v Praze, oddíl C 343962

Text a informace k EET při dokončení objednávky na e-shopu

Na Vámi zadaný email Vám bylo právě zasláno jen potvrzení o provedené objednávce k dalšímu zpracování do stavu vyřizuje se. Způsoby evidence a účtenka. Zde vám Vám uvádíme kompletní informace k předání účtenky EET při platbě v hotovosti.

Zpracujeme a dále potvrdíme Vaší objednávku od 8-19 hodin.

1, Prodejna - osobní převzetí - platba hotovost

Provozní doba a jak se tam dostanete zde. Platba pouze v hotovosti na místě u obsluhy. Účtenku EET s FIK obdržíte zaplacení při osobním převzetí elektonicky na Vámi uvedený email v objednávce.

2, Rozvoz po Praze - osobní převzetí - platba hotovost

Zákon o evidenci tržeb neupravuje formát ani způsob předání účtenky. Okamžikem uskutečnění evidované tržby je až okamžik fyzického přijetí evidované tržby. Po potvrzení (2) a vyřízení objednávky (3) Vám vystavíme doklad a účtenku elektronicky. Bez tisku a předáme Vám ji prostřednictvím e-mailu ve formátu PDF ke stažení, či jiným obdobným způsobem. Vždy tak, aby bylo umožněno zákazníkovi s účtenkou disponovat.

Na prodejně Národní 9, Praha 1 není možné objednávku vyzvednout nebo převzít  bez předchozího vyzvání. O akceptaci - přijetí objednávky, termínu a čase expedice Vaší objednávky budete informováni naším zákaznickým centrem.

Evidence tržeb v běžném režimu (§ 18 ZoET) – on-line

Podnikatel je povinen nejpozději v okamžiku uskutečnění evidované tržby, zaslat datovou zprávou údaje o této evidované tržbě správci daně a vystavit účtenku zákazníkovi. Okamžikem uskutečnění evidované tržby je až okamžik přijetí evidované tržby, nebo okamžik vydání příkazu k její realizaci, pokud tento okamžik nastal dříve.

Zákon o evidenci tržeb neupravuje formát ani způsob předání účtenky zákazníkovi. Podnikatel může vystavit účtenku v tištěné podobě, nebo elektronicky (bez tisku a předat jí zákazníkovi např. prostřednictvím e-mailu), či jiným obdobným způsobem, který umožňuje zákazníkovi s účtenkou disponovat.

K předávání tištěných účtenek dojde zejména při nákupu na naší provozovně - prodejně, která disponuje vlastní identifikací

Elektronické vystavení účtenky se uplatní zejména v situacích, kdy se prodej zboží a služeb uskutečňuje na dálku, tj internetový obchod

Postup fungování běžného režimu evidence tržeb

  1. Podnikatel zašle datovou zprávu o transakci ve formátu XML Finanční správě.
  2. Ze systému finanční správy je zasláno potvrzení o přijetí s unikátním kódem.
  3. Podnikatel vystaví účtenku (včetně unikátního kódu), kterou předá zákazníkovi.
  4. Zákazník obdrží účtenku.
  5. Evidenci dané tržby lze ověřit prostřednictvím webové aplikace Finanční správy. Zákazník si může ověřit svoji účtenku, podnikatel si ověří tržby evidované pod jeho jménem.

Objednané zboží Vám dále připravíme na Vámi stanovené místo a stanovené datum. Nákupem - odeslanou objednávkou v internetovém obchodě www.stacirna.cz potvrzuje objednavatel, že je osobou starší 18ti let. Produkty obsahující alkohol 15% obj. a více jsou zde určeny pouze koncovým zákazníkům a nejsou určeny k další distribuci. Pokud si přejete změnit formu úhrady nebo odběru, prosím, kontaktujte naše obchodní oddělení na telefonu +420 778 088 158 (8-19 hod).

Smlouva je uzavřena až úplným vyřízením objednávky ze strany provozovatele e-shopu Stacirna.cz

Provozovatelem e-shopu je firma Objednejte u nás s.r.o. IČ: 08729824