Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

Zde můžete nakoupit přímo i bez objednání.

Rádi vám poradíme s výběrem

Provozovatel e-shopu:

firma: Obchod online s.r.o.

IČ: 098 79 552

Potřebujte poradit?

volejte: 778 088 158

Novinky Marketu

arr3Inca Botanica prodej PrahaCelý aktuální sortiment na prodej podle Gusta obchod. Máte zájem o nákup? Superpotraviny,... arr3Produktové fotoUpozornění v obchodě na dálku před skutečným nákupem v eshopu www.stacirna.cz Fotografie naši... arr3osobně na Praze 1Výdejní místo objednávek Kontaktujte nás na telefonu 778 088 158. Nákup lze vyzvednout v centru... arr3Nealkoholické Víno Praha - víno bez alkoholu také ihned v centruAkce na víno bez alkoholu tento týden Nealkoholické víno - Nakupte kvalitní delakoholizované víno... arr3Na druhou adresu - doručení dárků pro obdarovanéKupte u nás dárek a my ho doručíme diskrétně, spolehlivě jako překvapení na druhou adresu pro... arr3Zasíláme na všechny výdejny Uloženka do celé ČRBalíkem na Uloženku do celé ČR - nabízíme Vám možnost odeslání zboží z Prahy k Vám na: VÝDEJNÍ... arr3Alergeny + označení potravin a výrobků na produktové kartěOznačení potravin a výrobků na Stáčírně zde je viditelné označení před vlastním prodejem třeba...

AKCE MĚSÍCE

Cena pro vás: 799,0 Kč
Cena pro vás: 4 199,0 Kč
Cena pro vás: 3 150,0 Kč

Nejlepší cena

Cena pro vás: 450,0 Kč
Cena pro vás: 450,0 Kč

Jak nakupovat
K obsahu projektu Inca Botanica

máte zájem o nákup zboží? To nás těší, zde najdete toto:

Upozornění k obsahu kategoríí Inca Botanica na e-shopu www.stacirna.cz:

Kúry - Protokoly, Extrakty, Superpotraviny, Čajové směsi:

Webová stránka Stacirna.cz neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství, nemá za cíl nahradit odbornou lékařskou péči a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, provozovatel webu nepřijímá právní odpovědnost za uvedené údaje. 

Žádné z informací ani odpovědi v poradně nelze chápat jako: odborná doporučení provozovatele, ale výrobce(ů) či dodavatelů. Nejsou na základě zdravotního, školského nebo právního systému. Jsou to jen osobní zkušenosti a názory! Pokud chce někdo nějaké zde uveřejněné doporučení aplikovat ve svém životě, činí tak na základě vlastního rozhodnutí, vlastní zodpovědnosti a s vědomím, že za jejich formu a způsob využití nemůže přijmout provozovatel stránek, společnost s.r.o. ani její jednatel žádnou právní odpovědnost!

Informace před nákupem na dálku předem! U všech výrobků z projektu Inca Botanica platí: Výrobce je:  Blue Bloom s.r.o. , adresa Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, CZ. Vyrobeno v ČR, nebo podle produktové popisky. Země původu jednotlivých výrobků podle aktuální produktové karty v popisce: