Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY-E-SHOP

Prodejna Praha 1, Národní 9
776 030 228 - prodej@stacirna.cz
Řidiči po Praze 778 088 158
Provozovatel: IČ28889878

Novinky Marketu

arr3Výdejní místo Podle Gusta - MALL Point Praha 1Mall Point - výdejní místo Podle Gusta Praha 1 - Národní 9 je zde Rozšiřujeme možnosti, jak rychle... arr3Inca Botanica prodejna PrahaCelý aktuální sortiment ihned na prodej podle Gusta obchod Prodejna dům F. Topič, Národní 9,... arr3Naše prodejna na Národní 9, Praha 1Prodejna s výdejnou Praha 1:    Otevřeno: Po: 12:00 – 19:00Út: 12:00 – 19:00St: 11:00 – 13:00 |... arr3Nealkoholické Víno Praha - víno bez alkoholu také ihned v centruAkce na víno bez alkoholu tento týden Nealkoholické víno - Nakupte kvalitní delakoholizované víno... arr3Na druhou adresu - doručení dárků pro obdarované - po PrazeKupte u nás dárek a my ho doručíme diskrétně, spolehlivě jako překvapení na druhou adresu pro... arr3Zasíláme na všechny výdejny Uloženka do celé ČRBalíkem na Uloženku do celé ČR - nabízíme Vám možnost odeslání zboží z Prahy k Vám na: VÝDEJNÍ... arr3Doprava objednávek - Rozvoz do domu i firmyDíky za Vaše kliknutí až sem - to co zde nabízíme je především rozvoz Vašich nákupů po Praze až... arr3Katalog dárků třeba jako Inspirace i pro VásKatalog Inspirace Letošní nabídka je opravdu bohatá. Z každé kategorie vždy to nejlepší.Lámete si... arr3Medové dorty Praha 1 -osobní odběr v centruAkce na MEDOVNÍK tento víkend v Praze. OSOBNĚ PRAHA ZDARMA+ Alergeny - Označení potravin prodej... arr3Alergeny + označení potravin a výrobků na produktové kartěOznačení potravin a výrobků na Stáčírně zde je viditelné označení před vlastním prodejem třeba... arr3Měrné jednotky a označení potravin a výrobků na produktové kartěInformace pro naše zákazníky před nákupem na dálku. Pokud nenajdete u našeho zboží, zejména...

AKCE MĚSÍCE

Cena pro vás: 699,0 Kč
Cena pro vás: 709,0 Kč

Nejlepší cena

Cena pro vás: 2 489,0 Kč
Cena pro vás: 329,0 Kč

Úvod » Všechny typy sýrů » Přestárlý sýr Overjärig kaas

Přestárlý sýr Overjärig kaas podle tvýho Gusta

Přestárlý sýr Overjärig kaas podle tvýho Gusta na jednom místě. Kup si lahodný sýr v centru na Národní 9, Praha 1 k našemu vínu na objednávku ze Sýrárny předem. Opravdu Ráj sýrů to na pohled. Přestárlý sýr opravdu nejvyšší kvality v Nizozemí a po celém světě zvaný též Overjärig kaas, A proč je tak lahodný? Patří sem výrobky, značky, druhy, všechny sýrárny, které uvádějí, že u jejich prestižních výrobků je doba zrání nejkvalitnější sýrů v sýrárně déle než 1 rok. Tak přestaňte vyvádět a šetřit. To se musí ochutnat, dlouhé zrání má vliv hlavně a především na jejich chuť. Ženám, kterým vyhovují tvrdé sýry a starší muži, kteří k sýru přikoupí výborné a víno jsou z této kombinace nadšené. Asi důležité sdělení je, že se nacházíte v podkategorii, kde se dělení se používá především pro nizozemské sýry. A ten, kdo nemá náladu zase další kolo sýra, nechce hned na začátek celý original bochník od výrobce, má zde neuvěřitelné možnost. Ženám i mužů v celé Prahy a okolí necháme nařezat jen tolik, kolik si opravdu budou přát! A to zní dobře, no ne? Pro straší, pokročilé i přestárlé zákazníky je i další zajímavé sdělení, že se tyto sýry dobře párují k vínům bez alkoholu. To jsou novinky i pro straší a nahluchlé řidiče. Můžete pít k našim starým sýrům hodně vína a řídit. Vaše ráno bude bez kocoviny, protože v dealko víně není žádný alkohol. To proto se nám tak dobře daří. Všechny naše lahodné sýry tak jak je znáte, tedy kravské, ovčí i kozí z Holandska i jiných zemí. Ochutnejte bločky a výseče postarších sýrů od těch nejlepších sýrařů z celé Evropy!