Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY-E-SHOP

Prodejna Praha 1, Národní 9
776 030 228 - prodej@stacirna.cz
Řidiči po Praze 778 088 158
Provozovatel: IČ28889878

Novinky Marketu

arr3Výdejní místo Podle Gusta - MALL Point Praha 1Mall Point - výdejní místo Podle Gusta Praha 1 - Národní 9 je zde Od 3.12 - 21. 12.... arr3Naše prodejna na Národní 9, Praha 1Prodejna s výdejnou Praha 1:  Od 3.12 - 21. 12. 2018 Otevřeno: Pondělí až Pátek : 11:30 –... arr3Na druhou adresu - doručení dárků pro obdarované - po PrazeKupte u nás dárek a my ho doručíme diskrétně, spolehlivě jako překvapení na druhou adresu pro... arr3Nealkoholické Víno Praha - víno bez alkoholu také ihned v centruAkce na víno bez alkoholu tento týden Nealkoholické víno - Nakupte kvalitní delakoholizované víno... arr3Zasíláme na všechny výdejny Uloženka do celé ČRBalíkem na Uloženku do celé ČR - nabízíme Vám možnost odeslání zboží z Prahy k Vám na: VÝDEJNÍ... arr3Doprava objednávek - Rozvoz do domu i firmyDíky za Vaše kliknutí až sem - to co zde nabízíme je především rozvoz Vašich nákupů po Praze až... arr3Katalog dárků třeba jako Inspirace i pro VásKatalog Inspirace Letošní nabídka je opravdu bohatá. Z každé kategorie vždy to nejlepší.Lámete si... arr3Medové dorty Praha 1 -osobní odběr v centruAkce na MEDOVNÍK tento víkend v Praze. OSOBNĚ PRAHA ZDARMA+ Alergeny - Označení potravin prodej... arr3Alergeny + označení potravin a výrobků na produktové kartěOznačení potravin a výrobků na Stáčírně zde je viditelné označení před vlastním prodejem třeba... arr3Měrné jednotky a označení potravin a výrobků na produktové kartěInformace pro naše zákazníky před nákupem na dálku. Pokud nenajdete u našeho zboží, zejména...

AKCE MĚSÍCE

Cena pro vás: 684,0 Kč
Cena pro vás: 449,0 Kč
Cena pro vás: 109,0 Kč

Úvod » Prodej sýrů Praha

Lahodný sýr v nejvyšší kvalitě za rozumnou cenu

Chcete koupit sýr na doma a nevíte jak ho rychle dostat až k Vám domů? Sýry domů stačí zde objednávat i přes email. Prodáváme kravské, kozí, ovčí, bio sýry z Francie.  Sýr je hloubkově zavakuován a trvanlivost je kolem 3 měsíců. Sýry jsou opatřeny polepkou s veškerými daty o původu, data vakuace a trvanlivosti. Důležité je sýr ochutnat. Ujasněte si, zda chcete sýr mladý, mladý odleželý, úplně odleželý, hodně extra odležený či úplně přestárlý. U našich sýrů a vína platí dvojnásob přímá úměra: čím je starší, tím dražší.

Prodáváme všechny druhy sýrů, podle mléka, podle podle stáří, podle tučnosti, podle hmotnosti, podle země původů, prodáváme kravské, kozí, ovčí, bio sýry. Důležité je sýr ochutnat, náš ochotný prodavač všem mužům rád poradí Říká, je to stejné, jako se ženou a vínem. Musíte si totiž ujasnit, zda chcete sýr mladý, mladý odleželý, úplně odleželý, nebo hodně extra odležený či snad úplně přestárlý. Jakmile u mne objednáte všechny druhy sýrů, dále si potom si ke správné zvolené ženě vyberete na večer správné víno a váš sex bude doma buď něžný, laskavý s líbáním, nebo tvrdý až brutálný. Čím je sýr starší čili vyzrálejší, tím více je výrazný až pikantní. Také je tvrdší, až drolivý. Ze starého sýra plátky neuděláte a starýho psa novému typu nakupování také nenaučíš. U sýrů, u žen i vína platí dvojnásob tento cenový aspekt. Opět platí přímá úměra: čím starší, tím dražší. Sýry máme již předbalené. Nabízené sýry jsou vyráběny výhradně ručně a pocházejí výhradně od malých farmářů a soukromých farem. Každý náš sýr má svou kvalitu, svou historii a každý farmář si výrobní technologii dokonale střeží, neboť se předává z generace na generaci. Celkem existuje více než 1400 odrůd sýrů, které jsou katalogizovány ve světové databázi. My však nabízíme pouze zlomek jako alternativní nabídku a doplněk vašeho nákupu delikates. Naše sýry lze rozdělit několika způsoby přírodní versus zpracované, nezrající versus zralé, měkké versus tvrdé a samozřejmě podle typů mléka. Osobní odběry Praha - ihned skladem. Ostatní z naší nabídky jsou na objednání každý týden. Sýry jsou ručně řezané a jejich váha se pohybuje kolem 10-20 dkg za kus. Sýr je hloubkově zavakuován a trvanlivost je kolem 3 měsíců. Sýry jsou opatřeny polepkou s veškerými daty o původu, data vakuace a trvanlivosti. Sýry neposíláme balíkem. U nás nejprodávanější jsou COMTE, GOUDA.
Umění správně nakrájet sýr necháme našim kolegům prefesionálům. Naše nabízené sýry jsou již nakrájené - profesionálně v sýrárně a baleny vakuově tak, aby vydržely cca tři měsíce. Celkově je ale krájení sýra považováno za obřad a je vnímáno se stejnou důležitostí jako jeho samotný nákup. Abychom docílili maximální kvality je potřeba se zamyslet nad volbou vhodného nástroje. Vždy záleží na typu sýra a na jeho rozměrech. Používáme pouze profesionální vybavení. Naše sýry jsou vybrány tak, aby velmi dobře snášely vakuování, jsou velmi chutné a mají dlouhou expirační dobu. Máte rádi francouzské víno? Vyzkoušejte také naše francouzské sýry. Žádná věhlasná gastronomie. Dostupné produkty za přijatelné ceny. Vše je individuální a ke všemu patří určitá příležitost a atmosféra. Pro jemné sýry je nejlepší spojení s lehkým vínem. Hutné sýry s těžkou, silnou chutí se dobře doplňují s těžkým červeným vínem. Většinou platí, že bílé víno má přednost před červeným. V dobré restauraci i na rodinné oslavě platí, že sýr se podává na konci menu na sýrovém prkénku spolu s vínem. Dá se doplnit paštikou a domácí francouzskou klobáskou.
Nabízíme Vám také francouzská vína z vinařských oblastí Languedoc, Bourgogne, Bordeaux, Provance, podle nás z nejkrásnějších míst Francie, kde se jejich nádherná vína a skvostná setkávají s pohodou, výbornou kuchyní a nezapomenutelnou krajinou.
Umění správně nakrájet sýr necháme našim kolegům prefesionálům. Naše nabízené sýry jsou již nakrájené - profesionálně v sýrárně a baleny vakuově tak, aby vydržely cca tři měsíce. Celkově je ale krájení sýra považováno za obřad a je vnímáno se stejnou důležitostí jako jeho samotný nákup. Abychom docílili maximální kvality je potřeba se zamyslet nad volbou vhodného nástroje. Vždy záleží na typu sýra a na jeho rozměrech. Používáme pouze profesionální vybavení. Naše sýry jsou vybrány tak, aby velmi dobře snášely vakuování, jsou velmi chutné a mají dlouhou expirační dobu. Máte rádi francouzské víno? Vyzkoušejte také naše francouzské sýry.

Žádná věhlasná gastronomie. Dostupné produkty za přijatelné ceny. Vše je individuální a ke všemu patří určitá příležitost a atmosféra. Pro jemné sýry je nejlepší spojení s lehkým vínem. Hutné sýry s těžkou, silnou chutí se dobře doplňují s těžkým červeným vínem. Většinou platí, že bílé víno má přednost před červeným. Prohlédněte si akce a slevy na naše sýry, v případě zájmu vám pošleme náš seznam a ceník. Toto je kategorie, kde najdete to nejlepší z nejlepších, zde najdete všechny naše lahodné sýry z z celé Evropy. čím starší, tím dražší. V podkategorií ch pak najdete nákup celého sýra, dále pak, čerstvé výrobky z lahůdek Praha, sýr kravský, sýr kozí, sýr ovčí, sýr měkký, sýr, sýr tvrdý, sýr přírodní, sýr s bílou plísní, sýr s modrou plísní, sýr dvojplísňový, sýr zrající, sýr celý balený, sýry ze směsi mléka kozího, ovčího a kravského, prostě takový jaký chutná právě Vám. Ať ke snídani, na svačinku, na rychlý oběd, k večeři nebo k televizi jako jednohubky. Máme připraven vždy něco na doma, do zaměstnání, do úřadu i pro další podnikání. Sýry patří do našeho e-shopu stejně neodmyslitelně jako víno a delikatesy. A kdo má rád české točené pivo, ten si zajde se džbánem do hospody. Naše obsluha to také tak dělá. Točené je točené a k nim správně nakrájený sýr, to je úlet